kızlar bir sorum var....!

I

ilaydaa

Ziyaretçi
kızlar ben sizlere bişey sorucam yaa
ilişkiye girdikten sonra en az 1-2 saat ayaklarım yukarda
hiç yerimden kalkmıyorum
sonrasında kalktığımda spermler resmen su gibi akıyo
sizce bu normalmi
yani sizdede böyle oluyomu
yoksa bendemi bir sorun var anlamadım
bu durumu paylaşırsanız sevinirim
çünkü bu konuda epey endişeleniyorum
:uhm::uhm::uhm:

Canım bu gayet doğal ve normal birşey bu anlattığın herkezde olur sorun yok merak etmea.s.

canım paylaşımın için çok teşekkür ederim
çok rahatladım yaa
çevremde kimseyle bu tarz konuşmalar yapmadığım için
soramıyodum
tekrar teşekkürler

hiç sitres yapma canım bu normal birşeymiş.. ben doktoruma sormuştum kafama takılmıştı benimde bana gülümseyerek çok normal demişti utanmıştım çokk:eek:

canım benim,erkeklerin menisi ilk çıktığı anda koyu hatta bazen ilişkiye çok ara verilmişse jölemsi olur malumunuz.dışarıya atıldıktan bir müdddet sonra sıvının yapısı değişir,sulu gibi olur.bir kabın içine de boşalmış olsa yine aynı şey olur.belki de spermlerin dışarıda yaşayamaması,sıcaklık değişimi vs bir sürü nedeni vardır.dikkat ederseniz laboratuarlarda sperm analizi yapacakları zaman hemen getirin derler.vardır bi nedeni.korkulacak birşey yok yani.:sm_confused:

kızlar çok teşekkür ederim yaa
gerçekten rahatladım

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ilaydacım merak etme canım bu herkeste böyle oluyor endişelencek bişi yok normali bu zaten

canım zaten öyle olmazsa asıl sorun olur spermlerde sıvılaşma denen olay var onun olması lazım işte sıvılaşma olduğu için ayağı kalktığımız gibi çıkıyo bir kısmı

ben ayaklarını iyice kaldırıp bisiklete biner gibi yapıyordum bi arkadaşım söylemşti ve işe yaradı sanırım hamileyim :) fakat bu şekilde yapınca ayağa kalktığımda daha az sperm geliyordu

canım, çıkmaması için tıpa takmak gerek :roflol:
aksi taktirde ne yaparsan yap bir kısmı akar
içini rahat tut, gayet normal canım.

normal bi durum...zaten spermler meninin içinde bizim göremiyceğimiz kadar küçükler...zaten hareketli hızlı olanları yola devam eder diğerleri meniyle beraber sıvılaşarak akar...

Ya ben hamile olduğumu öğrendim ay ne ayaklarımı kaldırmıştım ne de uzanıp yattım hemen kalkıp duş almıştım.Önceden uzun uzuuuuunnnnnnn yatardım ayaklarımı ben kaldırırdım yetmez bi de eşime kaldıttırırdım.:KK70::KK70: Şimdi düşük yaptım tabi ama 3 ay sonra ki denemem de yine öyle yapıcam...

canım ben 1 sasat bile o şekilde yatıyorum .kalkınca bende de akıyo ama tabii senin dediğin gibi yani su gibi akmıyo. normaldir heralde ama takıntı yaparsan sperm sayısına baktırın .

X