kızlar bir bakın

Hamile kaldiginizda dami klomen kullanmistiniz

Evet kuzum artimed de hele hiç çıkmaz artimedin erkeni yalancı pozitif çıkarıyor kaseti ise yalancı negatif aynen em iyisi beklemek
Merhaba canım bu mesaj beni çok mutlu etti bütün belirtilerim var göğüs sızısı mide bulantısı koku hassasiyeti baş ağrısı bacaklarda hafif ağrı , kasıklarım dolu dolu rahmim zonkluyor böyle kalp atışı gibi pıt pıt bişeyin bile attığını hissediyorum o zonklama sırasında hatta bende konu açtım bakabilirsiniz bugün regli gecikmemin 1.günü 2 test yaptım artimedin ikisi de negatif gerçekten bu artımed sonuçları yanlış mı gösteriyor

Eklentiler

• image.jpg
    102,6 KB · Görüntüleme: 18
Balım gereksiz umutlandırmak da istemem ama şahit oldum hassas bir test değil yani yüksel bir betadan sonra gösteriyor sen yine de başka bir testle dene umarım vardır

Bende dün AWOX marka erken gebelik testi yaptım, silik bile olsa bi çizgi çıkmadı. bugün bat günüm. Ama düzensizim ben 2 aydır 24ünde oluyorum diye bugün sayıyorum

Nye bilmiyorum bende hamile hissediyorum kendimi ama çıkmıyor. Bir hafta bekelyip kan vereyim en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…