kızlar bir bakın

morciveert

e ben ne yapayım şimdi?
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2023
892
145
kızlar yarın bat günüm. 2-3 gündür bembeyaz akıntım var kokusuz ve regl sancısı gibi sancım var az. Gebelik testi yaptım dün kaset test çıkmadı, sizce olsa cıkarmıydı?

Belli olmuyor kı bebde ılk gebelıgınde ıkı gun oncesınde yaptım yoktu adetım ıkı gun gecıkınce yaptım pozıtıf cıkmıstı

Belli olmuyor kı bebde ılk gebelıgınde ıkı gun oncesınde yaptım yoktu adetım ıkı gun gecıkınce yaptım pozıtıf cıkmıstı
erken gebelik mi yapmıstınız? ben artimed marka normal kaset gebelik testi yaptım. Eczaneden erken gebelik istemistim ama kaset vermiş.

erken gebelik mi yapmıstınız? ben artimed marka normal kaset gebelik testi yaptım. Eczaneden erken gebelik istemistim ama kaset vermiş.
Artimed normali varsa da çok geç pozitif çıkarıyor ya siz imkanınız varsa başka markayla tasdikleyin

Artimed normali varsa da çok geç pozitif çıkarıyor ya siz imkanınız varsa başka markayla tasdikleyin
ya bilmiyorum kokusuz akıntımdan ve ara ara gelen regl sancılarından şüpheleniyorum. Bİr kaç gün bekliyip erken gebelik yapayım en iyisi. KAset testte zaten hamile olsam da pozitif cıkmazdı daha gecikme olmadan dimi?

ya bilmiyorum kokusuz akıntımdan ve ara ara gelen regl sancılarından şüpheleniyorum. Bİr kaç gün bekliyip erken gebelik yapayım en iyisi. KAset testte zaten hamile olsam da pozitif cıkmazdı daha gecikme olmadan dimi?
Evet kuzum artimed de hele hiç çıkmaz artimedin erkeni yalancı pozitif çıkarıyor kaseti ise yalancı negatif aynen em iyisi beklemek

İlk erken gebelikle yapmıştım iki gün öncesinde çıkmamıştı daha sonra hastaydım doktor antibiyotik vermişti içime bir şüphe düştü dedim ki ilacı içmeden önce bir test yapayım adetim de iki gün geçmişti bir baktım normal kaset teste hamile çıktım daha sonrasında hatta tekrardan erken gebelik testi yaptım onda yine negatif çıktı sonra gidip kan testi verdiğimde pozitif gördüm yaklaşık sekiz haftalık hamileydim ama yine de erken gebelik testinde çıkmıyordu

yani akıntım, ara ara gelen kasık ağrısı ve sık idrara çıkma var şuan. Diyet yapmaya calısıyorum cok su içiyorum belki ondan da sık idrar olabilir:)
Bende de doluluk hissi var kasığımda sağ tarafında, bu ay çok sakin ve rahat bir pms süreci yaşıyorum geçen aylardan farklı olarak. Ama gebe gibi hissetmiyorum pek. Umutluyum aslında ama dün bi test yaptım negatifti.

Bende de doluluk hissi var kasığımda sağ tarafında, bu ay çok sakin ve rahat bir pms süreci yaşıyorum geçen aylardan farklı olarak. Ama gebe gibi hissetmiyorum pek. Umutluyum aslında ama dün bi test yaptım negatifti.
bende bu ay klomen kullandım yumurtalarım yeterli olgunluga gelseydi catlama iğnesi olacaktım ama gelmediler malesef. doktorumda kendininz deneyin adet olunca gel dedi ya baska ilaçla tedavii olacakmısım. İnşallah bir mucize olurda gtmeme gerek kalmaz

geçen ay kimyasal gebelik yaşadım. Kimyasal gebelikten sonra hemen hamile kalınabiliyor diyorlar inşallah doğrudur ya :)
Kişiden kişiye değişiyor kuzum ben iki kimyasal yaşadım ama şey gibi düşün düşük gibi değil rahim toparlanma derdi falan yok reglin biraz gecikmiş gibi düşün diyorlar doktorlar o yüzden hemen tutunabilmek gebe kalabilirsin🥰

X