Kızlar Bir Bakın ? Yerleşmemi Yaşıyorum

Oouf

RabbimSana Şükürler Olsun
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2013
588
37
Geçen Hafta İdrar Testım Pozitifti Ertesi Gün Doktora gittim Kan yaptırdım Negatifti
Son Regl Tarihim 22 Ocak Adetim Genelde 35 günde bir oluyorum
Buqün Saat öğlen 2 gibi lavaboya gittim Kanamam Olmuştu Açık Pembe ? Ateş Ölçmeyle Ve Akıntıyla yumurtlama günümü Takip ediyorum
Ateşimi ölçtüm O an 36.9 Çıktı Şuandada Koltuk Altı 36,9 Dil altı 37.1 Arası değişiyor
tekrar testte yapmadım Kızlar
yerleşme kanaması olabilrmi sizce :/

Canim syf 21 de senin ki gibi bi baslik var idrar pozitif cikmis ama kan negatifmis bi oku istersen

Canim syf 21 de senin ki gibi bi baslik var idrar pozitif cikmis ama kan negatifmis bi oku istersen

Baktım Kuzucum.. En mantıklsı yarın hemen doktora gitmek Anlamadım vallahı
Ateşim 37 oldu şimdide

Canim bat im 25 imis dahab2 hafta var kanda cikar ins. Bana erken gibi geldi biraz,ama dedigin gibi pembe kanama nie olsun ki en mantiklisi bi doktora gorunmem zaten tahlilide yapiolar ,gebe olabilirim dediginde

Canim bat im 25 imis dahab2 hafta var kanda cikar ins. Bana erken gibi geldi biraz,ama dedigin gibi pembe kanama nie olsun ki en mantiklisi bi doktora gorunmem zaten tahlilide yapiolar ,gebe olabilirim dediginde

Gecen hafta cıft cızgı cııktı gında yaptırmıstım 0,2 cıkmıstı :/
sımdıde bu
erkenmı adet oluyorum kı acabaa :/

Bugun Kahverengı SIyah karısımı BI pıhtı geldı Kızlar :S

canım benimde yerleşme olurken 2 - 3 damla kahverengi leke gelmişti ama sen bi doktora git altdan ultrasonla bakıolar ztn hamile olup olmadıın belli olur ben adetimin geçmesinin üçüncü günü test yaptm pzitif çıktı kan verdim ondada pozitif çıktı doktor bide ultrasonla bakalım dedi kesinleşti

Şimdi baktım Pıhtılı kan geldı benden dahada adetıme cok var dusuk mu yapıyorum kı acaba

şimdi wcde cıktımcnm kasıklarımda ufak batmalar var ve kan pıhtısı gelıo :S benden ıyıce tedırgın oldum

cnm şimdi anneme de sordum sonuçta büyük tecrübelidir die bi doktora gitsin dio sen hiç vakit kaybetmeden doktora git bence çünkü düşükde sancılı oluo die biliorum

cnm şimdi anneme de sordum sonuçta büyük tecrübelidir die bi doktora gitsin dio sen hiç vakit kaybetmeden doktora git bence çünkü düşükde sancılı oluo die biliorum

Canm hıc Sancım yok işin Enteresan tarfıda b zaten :S regl olurkende cok sancırdı sadece kremp gibi iğne batıyor gıbıyım
Aksam ısten cıkınca esımle gıdecegım
halbuı bugun sevgılıler gunu eşimle yemege cıkacaktık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…