Kızlar bir bakın hamilemiyim?

Peynirsiz Cheeseburger

Guru
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2009
5.713
5.057
26 yaşindayim Dogum kontrol hpı kullanıyordum bırakalı 1 ay oldu ve bıraktıktan sonraki adetimden 4 gun sonra korunmasız ilişkiye girdik. ve su an aradan 2 hafta gecti tam. kasıklarımda özellikle sag tarafta felaket bir sancı giriyor sanki iğne batıyormus gibi soldada ara sıra oluyor ama özellikle sag tarafta mide bulantım yok ara sıra gözüm kararıyor bayılacak gbi oluyorum ama hemen gecıyor oturunca ve 2 damla lekelenme oldu gecen gun adetıme daha cok var hamilelik ihtimalim var mı kızlar eger hamişsem henuz bunu kaldıramayız hersey allahtan tabii bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
acil yardım !!!! 3-4 ay öncesine kadar doğum kontrol hapı kullanıyordum ama şimdi bıraktım nişanlımla kondom ile korunarak ilişkiye girdik ancak ben üzerindeydim içimde bir hamileyim korkusu sabah uyanıyorum midem bulanıyor bir kaç saniye sonra geçiyor nişanlıma göre hamile değilim sizce hamilemiyim ne yapacağımı bilmiyorum

acil yardım !!!! 3-4 ay öncesine kadar doğum kontrol hapı kullanıyordum ama şimdi bıraktım nişanlımla kondom ile korunarak ilişkiye girdik ancak ben üzerindeydim içimde bir hamileyim korkusu sabah uyanıyorum midem bulanıyor bir kaç saniye sonra geçiyor nişanlıma göre hamile değilim sizce hamilemiyim ne yapacağımı bilmiyorum
hamile olma ihtimalin az ama bişey diyimmi...ama korkma sakın...ben kızıma kondomla korunurken hamile kaldım...kondomu kullammadan önce kondomsuz içine giriyormuydu hiç

hamile olma ihtimalin az ama bişey diyimmi...ama korkma sakın...ben kızıma kondomla korunurken hamile kaldım...kondomu kullammadan önce kondomsuz içine giriyormuydu hiç

hayır girmedi ama sürtündü psikolojim inanılmaz dağıldı hamile olma ihtimalım sence varmı inş. değilimdir geçen ayki adet günümüde hatırlamıyorum test alıp yapamıyorumda adte haftasında olurumda yanılırım diye ne yapacam ben

Hamilelik o kdr kolay bişey degil hem üst pozisyonunda kondom varmıs coook zor... senın ustte olman hamılelıgı zaten zorlastırır için rahat olsun degilsin.:nazar:

inş. canım inş. değilimdir 3 gündür mide bulantısı ile uyanıyorum psikoljikmi o yani bende korkuyorum şuyüzden ben usteyken sperm geri kondomdan akmış olurmu diye bide offf kafam o kadar karışık ve korkuyorumki anlatamam bir sürü saçma sapan olasılıklar üretiyorum biran önce olsam rahatlıycam canım teşekkür ederim sende fikrilerin ile beni rahatlattın

günaydın canım haklıymışsın hamiş değilim regli oluyorum galiba biraz gelmeye başladı çok teşekkür ederim korkulu sürecimde yardımcı oldun fikirlerinle buarada ismim zeynep

inş. canım inş. değilimdir 3 gündür mide bulantısı ile uyanıyorum psikoljikmi o yani bende korkuyorum şuyüzden ben usteyken sperm geri kondomdan akmış olurmu diye bide offf kafam o kadar karışık ve korkuyorumki anlatamam bir sürü saçma sapan olasılıklar üretiyorum biran önce olsam rahatlıycam canım teşekkür ederim sende fikrilerin ile beni rahatlattın
inşallah değilsindir tatlım...arkadaşında dediği gibi kolay bir iş değil hamile kalmak ama olacaksada oluyo işte...kızıma korunurken hamile kalmışken şimdi 2.bebek için bir yıldır bacak dikiyoruzda yinede bişey olmuyorkaydirigubbakcemile3

günaydın canım haklıymışsın hamiş değilim regli oluyorum galiba biraz gelmeye başladı çok teşekkür ederim korkulu sürecimde yardımcı oldun fikirlerinle buarada ismim zeynep
çok sevindim canımmm...işte hayat bu kimileri hamile kalamıyorum diye üzülürken kimileride inşallah hamile değilimdir diye üzülüyorrr...bizlere dua et canım...bende dilekvereliniortak

çok sevindim canımmm...işte hayat bu kimileri hamile kalamıyorum diye üzülürken kimileride inşallah hamile değilimdir diye üzülüyorrr...bizlere dua et canım...bende dilekvereliniortak

dilekçim inş. 2.bebeğin en kısa zamanda olur mutluluğunuza mutluluk katılır kendim içinse dileğim evlendikten sonra sağlıklı bir bebeğim olsun emin o zamanda şimdi senin yaptığın gibi olması için yatıp kalkıp dua edicem şimdi bütün dualarım seninle canım :eek:

dilekçim inş. 2.bebeğin en kısa zamanda olur mutluluğunuza mutluluk katılır kendim içinse dileğim evlendikten sonra sağlıklı bir bebeğim olsun emin o zamanda şimdi senin yaptığın gibi olması için yatıp kalkıp dua edicem şimdi bütün dualarım seninle canım :eek:
inşallah çok beklemeden kavuşursun bebişine cannım...iyi dileklerin için çook tşk ederim tatlım...ssende artık daha dikkatli ol yaramaz kızzzz

X