Erkek İnfertilitesi Kızlar bir bakar mısınız?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

wersaff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2014
567
97
33
Kızlar birşey soracam bilgisi olan söyleşin .Fotoğrafta eşimin sperm testi sonucu bulunmakta .Eşimin markofolojisi kaç bunu öğrenmek istiyorum bir de ileri hareketlilik hangisi kaç ?
Kızlar son soru soruyorum birde bu test detaylı sperm testi mi ne olur yazın birşey

Eklentiler

• 0CB8C06C-0CFE-4F35-A73E-39706084F158.jpeg
    69 KB · Görüntüleme: 337
Bnce detayli benm esimde 2 kere yaptirdi ondada boyle seyler yaziyodu

Morfoloji yazmıyor hız düşük sayı da düşük olduğu için bakmıyor bazı laboratuvarlar morfolojiye

Canim hareketten ziyade toplam sayi 8 bucuk milyon bunun 40 milyon olmasi gerekiyor 1mililitrede 15 milyon uzeri olmali sizde 1.7 cikmis .Toplam hareket %24 gerisi hareketsiz yani .Sayi ve hareket icin tedavi olmaniz gerektigini dusunuyorum ve esinizde varikosel filan var mi ?

merhaba canım anladığım kadar az çok sayınız düşük,ml de en az 15 milyon olması gerekirken sizin 1,7 milyon..hareket A+B en az %50 olması gerekiyormuş yanlış bilmiyorsam ne yazık ki sizin ileri hareketiniz 0.. eşinizde varikosel var mı elle muayene oldu mu ya da doopler çekildi mi ?
Sayı ve hız için özellikle saraçoğlunun keçiboynuzu kürü tavsiye edilir..hız için de havuç suyu..

Çok teşekkür ederim ya yani yapı bozukluğu var mı .Biz bir tüp bebek merkezine gitmiştik .Orda ağıroligosperm bozukluğu yazıyordu ve direk aşılama olmaz direk tüp dedi bizde yaptık ilk seferde tuttu ama düşük ile sonuçlandı .Bende acaba bir daha böyle olur mu düşük diye o yüzden bir tedavi de vermediler bize merak ettim .Elle muayene oldu İnmemiş testis vs dendi varikoldel yok diye biliyorum .

Yani markofoloji 0 değil sadece hareket sorunumu var

Morfoloji su an onemli degil sayi az olunca bakilmamis galiba once sayi ve hiz icin tedavi olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…