Kızlar bilgisi olan varmı?

thanderc

dünyanın entatlı kenesi:)
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
1.021
4
Kızlar bilgisi olan varmı ya? ben doğumu özel hastanede yapıcam ve refakatçi olarak eşimin yanımda kalmasını istiyorum. ama bebegimin bakımı konusunda kafam karışık. mesela altının temizlenmesi. eşim bu konuda bana yardımcı olamaz diye korkuyorum. acaba hastanede bu konuda yardımcı olacak birileri oluyormu? odalar tek kişilikmiş eşimin refakatçi olmasına izin verirler degilmi? of ya arkadaşlar nolur yardım edin bilginiz varmı bu konularda?:Saruboceq:

canım tabiki refakatcı olarak kalabilir orası özel hastane zaten odada muhtemelen eşinin yatması için bir çekyat olur.bebeğin bakımına gelince hemşireler bu konuda eşine yardımcı olabilir altını değiştirirmi bilmem ama kıyafetlerini giydirirler benim yengemin 3 çoğu da sezaryan ile oldu ve hep abim yanında kaldı rahat ol.

genelde bebek bakımı altının değişmesi giydirilmesi ile hemşireler uğraşıyor. benim doğum yaptığım hastanede öyleydi. eşim yanımda kalmıştı. ben yada eşim hastanede altını hiç değiştirmedik hatta bebek niye ağlıyor diye hemşireye telefon ettik bir ara :)) o da geldi aldı susturdu getirdi bizde yarım saatte olsa güzel bi uyku çektik sanırım diğer hastanelerde öyledir.

canım özel hastanelerde bebeğin altını hemşireler değiştirr korkma bende eşimle kalcam zaten

arkadaşlar çok sagolun ya valla içim rahatladı. cuma günü doktora gidicez o zamanda konuşucaz hastaneyle. yanımda eşim kalsa bende rahat rahat dogumun ve kızıma kavuşmanın tadını çıkarsam oyyy ne güzel olurr. eger alt degiştirmeyi hemşireler yapıosa bi sorun yok o zaman. ayyy çok mutlu oldum:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…