kizlar bi bilginiz var mi?

banu13

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
389
0
41
selam kizlar benim adetim yeni bitti sayilir ama akintim kahverengi geliyor.acaba bu bi kist belirtisi falan mi ne?bir de kasiklarim agriyo.siz boyle bisey yasadiniz mi acaba?simdiden tesekkurler...

selam kizlar benim adetim yeni bitti sayilir ama akintim kahverengi geliyor.acaba bu bi kist belirtisi falan mi ne?bir de kasiklarim agriyo.siz boyle bisey yasadiniz mi acaba?simdiden tesekkurler...

benimde adetim 6 gün sürdü bitti dedikten sonra kahverengi akıntı 2 3 gün gelmeye başladı dr bi problem olmadığını söyledi senin adetin kaç gün sürdü venezamandı akıntın geliyor eğer çok uzun süreli geliyorsa bence bir doktora görün

bu durum bence normal gözüküyo gnelde herkeste olur bu eğer çok uzun bir süre sürüyorda dr a gitmekte fayda var

kizlar cevap verdiginiz icin tesekkur edrim.adetim 4gun surdu.normalde 6gun surer ama akintim hic boyle olmazdi bilmiyorum artik napicam?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…