kızlar bi bakın

morciveert

e ben ne yapayım şimdi?
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2023
875
143
Kızlar bir şey sormak istiyorum 25 haz da çatlama iğnesi oldum ilişki takvime uyuyoruz simdi bugün son.
Şimdi benim adetim düzensiz en son zaten 1 ay süren bir reglim oldu. 17 haziranda klomen içmiştim. 15 haziranı regl baslangıcı sayarsak, ben simdi catlama iğnesinden 15 gün sonra mı test yapmalıyım yoksa bat olarak 15 haziranı referans alıp 15 temmuzda mı yapmalıyım?

Kızlar bir şey sormak istiyorum 25 haz da çatlama iğnesi oldum ilişki takvime uyuyoruz simdi bugün son.
Şimdi benim adetim düzensiz en son zaten 1 ay süren bir reglim oldu. 17 haziranda klomen içmiştim. 15 haziranı regl baslangıcı sayarsak, ben simdi catlama iğnesinden 15 gün sonra mı test yapmalıyım yoksa bat olarak 15 haziranı referans alıp 15 temmuzda mı yapmalıyım?
benim doktorum regl gecikmesinde test yap demişti. ama ben iğnenin 15.günü yapmistim 😂 gebelik varsa iğneden 15 gün sonra çıkar bence

bakayım benim ne olacak ilk denememiz. 2 yumurtam oluşmuştu.
iğnenin 7. günündeyim kasık ağrım oluyor ara sıra sık idrara cıkma oluyor
benim de iğnenin etkisi 8-9 gün sürmüştü. her gün azalarak devam etti ama. zaten ipnenin 16.günü sancılarım başlamıştı yani regl olacağımı anlamıştım.
siz inşallah güzel sonuc alırsınız. en güzeli olsun sizin için 🥰

inşallah canım hayırlısı olsun. iğne oldugumu unutup hayatıma devam etmem lazım yoksa belirti arayıp duruyorum bir de buluyorum :KK70:
senin de bebegin salıkla gelsin inşallahh
benim de iğnenin etkisi 8-9 gün sürmüştü. her gün azalarak devam etti ama. zaten ipnenin 16.günü sancılarım başlamıştı yani regl olacağımı anlamıştım.
siz inşallah güzel sonuc alırsınız. en güzeli olsun sizin için 🥰

X