kızlar bı bakın yaaa lütfennnnnnn

umut_sevgim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
1.369
19
42
slm canımlarım
Aslında bıdaha gunum gecmeden ttest yapmıyacaktım cunku dıger ay bel agrısı benı kandırdı adetıme 2 gun var ama bu ayy goguste agrımalar,bel agrısı falan var bugun eczanenın onunden gecerken dayanamdım test aldım cok sılık bı cızgı cıktı kımseye haber vermedım cunku daha onceden ıkı dusugum oldu esıme bıle soylemk ıstemıyorum hayal kırıklıgı cok kotu bısey ama yınede mevlamdan hayırlısın ve saglıklısını ıstıyorum kızlar benım gıbı olanlar varmı ya merak etım her an benım gıbı bebek ısteyenlere cok dua edıyorum ıns en kısa zamn da herkes muratıne ererrrr......:bbo:CADIARZU:sm_cool:

erken döllenme olduysa adet tarihinden önce çıkabilir
bikaçgün sonra gene yap
yada direk kan testi cnm

Canim Ben Hep Adetimden önce Yapardim Silikçizgi çikardi Ve Hamile Olduğumu öğrenirdim Benim De 5 Gebelik Kaybim Var.dilerim Sağlikli Bir şekild Hamilesindir.rabbim Kucağinaalmayi Nasip Etsin.2 Gün önceden Yaptiğin Için 2.çizgi Siliktir.bence Hamişssinn.unutma Dua Ve Tüm Kalbinle Inan Bu Defa Birakmayacak Beni Diye Kendi Kedndine Sürekli Tekrar Et TatlimmŞeniz

benim adetim 3 gün geçtiği halde 2.çizgim çok silikti canım..şu an 32 haftalık hamişim..umarım sen de hamişsindir.hayırlısı olsun canım.telaş yapma.

canım ben adetimin geçtiği 6. gün yaptım çok net çıktı.sabret inşallah hayırlısıyla adet olmazsın mutlu haberi alırsın. benimde adet belirtilerim vardı ama adet olmadım

arkadaslar hepınıze cok tesekkur ederım ya ıns bu sefer saglıklı alırım kucagıma son ıkıgunnn bakalım ne olacak sonuccc sızlerı cok sevıyorum ıyıkı varsınızzz mevlem ısteyen herkese nasıp etsın ıns dualarınızı beklşıyorummmm

canım benim adetim 1 gün geçmişti yaptım silik çıktı ve hamileyim şimdi ......rabbim tüm isteyen kullarına nasip etsinn

canım umarım hamilesindir tatlım ama genelde silik olduğunda hamile oluyormuş
2 gün daha bekle bence tekrar yap daha belirgin çıkar o zaman

canım bana da aynısı oldu.adetime 1 gün vardı test yaptım silik çıktı.ama su an adetimi 4 gün gecti testteki çizgi iyice belirginlesti.2gün sonra testi birdaha yap istersen.benimde belim ve gögüslerim adet olacagım zaman hiç agrımazdı belim ve gögüslerim agrıyor

Amin canim önce sen sonra hepimiz icin.Tabi ki önce herseyin hayirlisi olsun diyor ve ekliyorum ki icini ferah tut hamile kalabildikten sonra diyer sorunlarin cözümü daha kolay oluyor tip,evel Allah cok ilerledi sakin korkma,Rabbim en kisa ve hayirli zamanda hediyene seni ve hepimizi kavustursun.

inşallah hamilesindir canım.bikaç gün daha bekle tekrar yaparsın....

hayırlı olur işallah canım çok sevindim senin adına. yaa arkadaşlar size bişi sorcam eczaneden alınan hamilelik testleri kaç ytl kusura bakmayın daha hiç almadım da merak ettim belki bi kaçgün içinde lazım olabilirde

ne bileyim canım ya bu sıralar kendimi bi tuhaf hissediyorum midem bulanıyor bide sol kasığım ağrıyor bide başım dönüyo aradabir sersemlik var anlamadım ondan dedim lazım olabilir diye:) çok ucuzmuş ya adı ne miş

valla bılmıyom attım coktan kutusunu ama genellıkle bu aralar canım yaaaa hadi bakalım hastalanmana kc gün varrrrr canım

neyse boşver lazım olunca buluruz :) en son nisanın 17 sinde olmuştum normalde bu ayın 14 ünde falan olmam lazım daha çok var yani bir hafta falan

X