Gebeliğe Hazırlık kızlar bı bakarmısınız ne olur kafam cok karısık?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
C

cananyasin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cananyasin
slm bu ay 22 aralıkta adet olmam gerekırken 16 aralıkta adet oldum ve herzamankınden fazla kanamam oldu normalde 4 gun suren reglım bu ay 7 gun surdu suan sıklusumun 13. gunu ve dun gece yataktan ınanılmaz bı sancıyla uyandım sol kasıgımda sıddetlı bı agrı wcye gırdıgımde vajınada sıddetlı bı sancı ve cok acık pembe renkte kanamam var daml damla sızce nedendır? yorumlarınız için şimdiden tsk ederım :sm_confused:

• Konu Sahibi cananyasin
canım bilmemde tahminim iltihap olabilirmi yani üşütmüş olabilirmisin vajinadaki şiddetli sancı ya iltihabı yada idrar yolları enf.siyonunun belirtisi diye biliyorumm..da doktora danışmak tabiki en mantıklısı a.s.

• Konu Sahibi cananyasin
slm bu ay 22 aralıkta adet olmam gerekırken 16 aralıkta adet oldum ve herzamankınden fazla kanamam oldu normalde 4 gun suren reglım bu ay 7 gun surdu suan sıklusumun 13. gunu ve dun gece yataktan ınanılmaz bı sancıyla uyandım sol kasıgımda sıddetlı bı agrı wcye gırdıgımde vajınada sıddetlı bı sancı ve cok acık pembe renkte kanamam var daml damla sızce nedendır? yorumlarınız için şimdiden tsk ederım :sm_confused:

canım senin dediğin sancı yumurtlama sancısı olabilir yumurtlama döneminde o şekil sancı oluyor vede bi kaç damla pembe kan gelebiliyor

• Konu Sahibi cananyasin
inş öyledir canım bugun doktorum yerınde deılmıs yarın gıdıcem bakalım umarım kotu bıse yoktur

X