kızlar bi bakar mısınız?

Cnm benimde iki gun gecti testim negetifti ucuncu gun cift cizgi bazilarinin on gun gecince bile anca cikiyomus insallah sende hamilesindir cnm bende senin gibi dusunerek ikinci cocugu istiyordum ama kizima baktikca bi sucluluk duygusu hissettim karmasik duygular icindeyim yani senin icin dua edicem insallah hamilesindir ve hatta herkes icin allah herkese nasip etsin guzel hbrlerini bekliycem cnm

ne güzel Allahın bize bu minik emanetleri göndermesi.. şanslı olanlardanız bence. yıllarca özlemini çekip de elde edemeyenler var :) Allahım hepsine nasip etsin...

canımmmmmmmmmmmmmm..hayırlı olsun.çokkk sevindimmmmmmmmmmm

canımmmmmmmmmmmmmm..hayırlı olsun.çokkk sevindimmmmmmmmmmm

çok teşekkür ederim :) yarın doktora gidiyorum bakalım umarım yine güzel artmıştır değerim.. çünkü bütün ailelere duyurduk Allahım yüzümüzü kara çıkartmasın :) bat tarihim de yarın. eğer bebek oluşurken tek bir hücresine bile zarar gelirse gebelik adet zamnı geldiğinde kanamayla birlikte kendiliğinden sonlanırmış.. bekliyorum bakalım :)

tekrar gittin mi doktora canım..kan tahlililni kaç gün geçince yaptırmıştın canım..bir arkadaşımın 70 çıktı değeri..biraz üzülüyor da..merak ettim

tekrar gittin mi doktora canım..kan tahlililni kaç gün geçince yaptırmıştın canım..bir arkadaşımın 70 çıktı değeri..biraz üzülüyor da..merak ettim

evet gittim :) Allaha şükür artmıştı baya..
bat 10 ocaktı benim.
ilk kan testi 7 ocak bhcg 17
2. test 10 ocak bhcg 131

kaçıncı gün 70 çıkmıştı? hem artışa göre birşey söylüyorlar 70 çıktı diye üzülmesin hemen bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…