kizlar bi bakar misiniz?

banu13

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
389
0
41
slm kizlar.20 nisan da dusuk yaptim.1hafta surdu kanamam bitti.sonra bu ayin 8 inden itibaren yani dusukten 18 gun sonra kahve-kirmizi akintilarim oldu ve hala devam ediyo ara ara.acaba sizde de oldu mu?bu ne anlama geliyo?simdiden tesekkurlera.s.

slm kizlar.20 nisan da dusuk yaptim.1hafta surdu kanamam bitti.sonra bu ayin 8 inden itibaren yani dusukten 18 gun sonra kahve-kirmizi akintilarim oldu ve hala devam ediyo ara ara.acaba sizde de oldu mu?bu ne anlama geliyo?simdiden tesekkurlera.s.

mrb ben de 8 nisan da bebeğimim kaybettim 8 haftalıkken.kanamam3 gün sürdü.daha sonra kanamam olmadı.şu an regli oldum.tam 32 gün sonra.doktorum kürtajdan sonra 10 gün kanama normal demişti.ama 10 günü geçerse gel demişti.doktoruna danış istersen.en azından için rahat eder.sağlıcakla kal

canım ıcınde parca kalmıs olabılırmı gidip bi doktora gorun ıstersen..

canm cok sagol cevabin icin.en son kan tahlilim 0 a yakindi ama ins oyle bisey yoktur.bazi arkadaslar da temizleniyo diyolar ama ben de korkuyorum acikcasi.

canm sagolasin.benimki 4haftalikti.kendiliginden dustu.kurtaj olmadim.baska yasayan var mi acaba bu durumu?

kizlar bu durum sadece benim basima mi geldi?dusukten 18 gun sonra kahverengi kirmizi akintim oldu ve hala devam ediyor.basina boyle sey gelen hic kimse mi yok yani?dusuk yapan arkadaslar cevap bekliyorum..endiseleniyorum..

Bende nisanda düşük yaptım malesef benim 11 gün sürdü kanamam 6+3 günlüktü..
Benimde geçenlerde ilişkiden sonra kanamam oldu açık pembe renkte.. Bence rahim çok hassas dikkat etmeliyiz ben ara verdim.. Biraz zaman, ancak toparlanıcak bence seninde normal olabilir canım ama sürekli gelir devam ederse doktora gidebilirsin... Geçmiş olsuna.s.

canm cok sagol cevabin icin ama benimkisi iliskiyle alakali degil cunku esim askerde.durup dururken geldi yani hala da devam ediyor.neden boyle oluyor acaba icimde parca falan mi kaldi?

canm cok sagol cevabin icin ama benimkisi iliskiyle alakali degil cunku esim askerde.durup dururken geldi yani hala da devam ediyor.neden boyle oluyor acaba icimde parca falan mi kaldi?

Sen doktora git canım... İçinde parça da kalmış olabilir başka birşeyde olabilir.. Ama inşalah bir sorun yoktur.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…