kızlar bi akıl verin ne olur :((

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
slm canlarım bu aralar sorunum eşimle..2 gündür bana karşı soğuk olduğunu düşünüyordum düşüncem doğruymuş biraz konuşmaya zorladım cnm sıkkın mutsuz gibiyim dedi neden diyorum bilmiyorum diyor bişyde söylemedi..birde hasta soğuk algınlığı geçiriyor bi arkadaşıylada konuşmuş sanki ondada öyle rahatsızlık varmış benziyormuş yani o adamda kansermiymiş neymiş cnm sıkıldı demişti ama bunamı taktın diyorum hayır diyor...offfff bu erkekler çocuk gibi yaaa offfff offfffffff cnm okadar sıkkın ki kızlarr aklıma kötü şeyler geliyor büyümü yaptılar nedir diyom ve bu düşüncem çok saçma biliyorum yatak olayımızda 1 hafta olcak nerdeyse yok bu durumda ben sesimi bile çıkarmam zaten adetime 10 gün kaldı bi taraftan hamişmiyim diye bekliyorum bu günlerde böyle yapması dahada üzüyor zaten demiyorum bile bugun gittim test aldım hiç bu konulardan bahsetmiyorum kendinden bulsun bu durumda ben sesimi bile çıkarmam zaten ama çok üzülüyorum bide şu içine kapanma huyu olmasaa ben anlatsın rahatlasın istiyorum o kendi içinde yaşamayı çok seviyor..kızlarr konuya çok uzak konumlardasınz ama bi akıl verin ne yapmam gerek ya nasıl davranayım :uhm:

Ah canım ya harab etmişsin kendini sen..Benim eşimde de olur böyle dönemler konuşmak istemez, yüzü hiç gülmez sadece tv izler orda uyuya kalırdı:kızgın:..Sonunda büyük bir kavgayla patlardı. sebep iş,maddi vb. şimdi ise artık hemen çözerim onu....Senin eşinde bu tür problemler yaşayabilir..pek üstüne gitme canım, bi sıkıntın varsa konuş benimle de ve dertleş kocanla...erkekler sıkıntılarını içlerine kapanarak yaşarlar..Sende üzme kendini.

Son düzenleme:
tşkler cnm !!aynen öyle çok taktım gerçekten her zaman olmaz böyle olduğundada sayesinde bende içime kapanıyorum asla üstüne gitmiycem kendisi konuşmak isterse oturur konuşurum evet cnm aynen dediğin gibi onunda ev dışı oluyor bişyler takıyo onlara işte ama benim ne suçum var ki birde artık şuna inandım erkekler grip gibi en ufak hastalıklarda bile gerçekten çok büyütüp çocuk gibi oluyorlar biz ise hastada olsak her yere yetmeye çalışıozz :))

erkekler niye böyle bizim gibi anlatamazlar anlamiyorum icinde yasiyorlar belki üstüne gittikce hic anlatmaz senin onun anlatmasini bekle en iyisi

Belki arkadasinin durumundan cok etkilenmistir her ne kadar takmiyorum desede takiyordur Arkadasi kanser demissin belkide evham yapmistir korkuyordur ama bunu sana anlatmak istemiyordur nede olsa erkekler korkularini sorunlarini gostermek istemezler pek. Ama demekki yuzune ve hareketlerine yansimis keyfi kacmis Bence bir kac gun ustune gitme sagligi duzeldikce keyfide yerine gelir zaten

Canim komik kacsada olaya okudugum bir kitaptan giris yapacagim:)
Kadinlar Mars'tan erkeklerde Jupiter'den diye bir kitapti sanirim, basligi tam olarak hatirlamiyorum.
Orda diyor ki.. Erkekler zaman zaman kendi magaralarina kapanirlar. Böyle anlarda onlari soru yagmuruna tutup neyin var, neden durgunsun gibi sorularla bunaltmayin diyor. Kendi iclerinde yasadiklari, ve kendilerinin cözmek istedikleri bir problem olabilir diyor. Kadina düsen görevse, esine onun yaninda oldugunu, ve konusmak isterse herzaman hazir oldugunu hissettirmekmis.

Zaman zaman hepimize olmuyor mu? Sadece erkeklere has degil bence.
Benimde arada morelimin bozuk gibi oldugu günler oluyor. Gerekli gereksiz.
Ama geciyor.
Esinin bu ruh halide gecicidir eminim.
Sen icini ferah tut.
Fazla üzerine gitme.
Ara sira takil, espiri felan yap, belki acilir.
Eger kirginlik varsa üzerinde, kendini hasta gibi hissediyorsa doktora gitsin.
Bu havalarda olur, soguk hava kötü carpiyor.Çok üzgünüm çoook

canım erkekler biz bayanlar gibi değil ne yazıkki...onlar genelde ağır takılmayı seviyorlar... bende bazen eşime konuş biraz gül diye takılıyorum ama iki kelime konuşup yine tv ye dalıyor...herzaman olmasada zaman zaman bende bu sorunları yaşıyorum..... büyütme fazla,üstünede gitme derim ben...test aldım demişsin eğer hamileysen gör bak nasıl yoluna girecek herşey sıkıntı falan kalmaz ozaman...mutluluk canım

demekki adamın kendi içinde bi sorunu var ki içine kapanmış...
dediğin gibi hastalığı kafaya taktığı için olabilir çünkü erkekler bi nezle olsun tamam dünyanın sonu gelir sanki...nanemolladır zaten hepsi...
hani çocuklar duymasın dizisinde haluk nasıl nezle olunca mezarını n yerini bile ayırtmıştı...aynen öyle yani..
ama bi de iş yerinde problemleri olabilir...biraz yaklaşıp ağzını arasana...
hem de yatak olayı yok demişsin. ondan ışık gelmiyosa sen yaklaş bakalım reddediceğini sanmıyorum...erkekler her zaman pohpohlanmak ister canım...yapcaz artık...

ilişkinizin nasıl olduğunu bilmiyorum ama monotonluktan filan sıkılmış olmasın...
hepimiz dönem dönem bu sıkıntıya giriyoruz.
üstüne gitme, eğlenceli olmaya çalış sadece...

benimde böyle durgunlaştığım olur..
eşimle nerdeyse 1 hafta konuşmam..sorduğuna cvp veririm..sorar,anlatmam..
yakınlık gösterir o süreç boyunca belki psikolojik tedavi görmüş olmamdan dolayı da
anlayış gösterir..
yani cnm..olur böyle şeyler..bazen insan yanındaki en yakınındaki insana bile kapatır kendini,açmaz..Çok üzgünüm çoook
anlatmaz...
bu zamanlarda çok da sorgulama bence..kendi içinde bi çözüme ulaştırır ve
düzelir...kendinide zme bu kadar....insanız..bi anımız bi anımıza uymayabilir...
hergün aynı şekilde davranamaybiliriz...bi ruh'a sahip'iz çünkü...takma kafana cnm..

canm üzülme muhtemelen eşin arkadasnın hastalığı ile kendınınkını kıyaslamıs ama bunlar geçecek emin ol.en ıyı yontem bır doktora gidip muayne olmak sonucu gormek sizini içinizi rahatlatacak en ıyı şey olsa gerek.

kızlarrr yorumlarınızı şimdi okuyabildim hepinize çok tşklerr bugun biraz daha iyiyim çünkü onunla dayanamayıp tekrar konuştum oda bana evimde mutsuz değilim sadece içimden gelen bişy dedi niye üzülüyorsun hep böyle olucak değilim ya dedi ve bu sözleri beni çok rahatlattı şuanda ksinlikle birdaha bişy sormama kararı aldım sorarsam zaten yine kızıcak...ama gerçekten bayanlar çok farklı bende bundan 10 gün önce idrar yolu enfeksiyonu geçirdim üstelik benim bu konu çok hassaz biraz üşütmeyim hemen oluyor ağrıda çektim ama ona ilgimi eksik etmedim onda tam tersi olunca bi an bende mi böyle olsam diyorum ama düşünüyorum da asla içimden gelen benim her zaman güler yüzlü olmak hastalığımı karşımdaki insanı sıkıcak kadar belli etmemek bugun bende iyi bi dr a gitmesini söyledim kimsenin dediklerini takma dedim bunları derken sustu umarım daha iyi oluruz.. hepiniz çok sağolun kızlar iyiki varsınız !!

Biraz daha iyi hissetmene sevindim..

çok takma kafana geçici bir durum anladığım kadarıyla..

inşallah herşey daha iyi olur canım..

aysun444 içine doğdu güzelm herhalde msjını yani gördüm bu akşam dışarda bişeyler yedik ama şuan iyimisin gibi sorular sormadım çünkü sırf iyi olmam içinmi uğraşıyor diye düşünmesini istemem ki zaten tam olarakta öyle değil içimden geldiği gibi davranıyorum ben !!ama alınganlık yapmasın diye bişy sormadım ama biraz daha iyiydi..ya birde inadı var ona kızıyorum neymiş ilaç içmezmişş içse ne olcak bilmem sevmiyomuş iyi ama hastasın diyorum grip ve baş ağrısı fazla oluyor artık ilacada ısrar etmiycem zaten büyük ihtimal dr a gidicek çok tşkler kızlarrr bu erkekleri anlamak içinde bi kurs verilse hemen gidicem wallaa okuldaki sınav soruları bile daha kolaydı :)))

duzelmenize çok sevindim gerçekten
keske hersey kolay olsa, keske bizim gibi olsalar, ama nerde...
erkeklerin de huyu iste...
ustune gitmeyin, geçici bir donem olsa gerek
çikin, gezin, hava alin, dolasin...hersey daha guzel olur insallah

X