kızlar bi akıl verin bana adet gecikmesi gebelik şüphesi?

conqueror

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
1.291
129
bugün tam 17 gün oldu gecikeli.kızlar ilk defa bukadar gecikmem oldu.daha geçen ay doktordaydım herşey normaldi.bir ayda ne değişmiş olabilir ki.akıl verin bana pazartesi verdiğim kan tahlilim negatif gebelik yok 1.20 çıktı.hala daha adet olmamamın nedeni ne olabilirki.dış gebelik falan olsa çıkarmıydı tahlilde.anlamadım ki.17 gündür adet olucak gibi belirtiler var.gelen giden yok.korkmaya başladım.doktora da randevu aldım 1 ay sonra ancak verebildi.bu ne biçim iştir yahu.

Son düzenleme:
mevsim gecislerinde bana da hep oluyo :) 2 ay gecikmem bile olmustu, catlamistim tabi stresten orasi ayri :)
bence cok dusunme dusundukce iyice hamileeeeyim hamilee psikolojisine giriyosun; sismeyen yerin kalmiyo:) geciktirici; kontrol hapi filan kullandiysan onceki aylarda onlarin da yansimasi olabilir. gebelik testi de yaptirmissin, ki kan tahlili ile test en kesin sonucu veriyo.

selam benimde 20 gün gecikme olmuştu adet söktürücü kullandım ertesi ay hamile kalmıştım korunmayı bıraktıktan 2 ay sonra idi...siz ne kadar oldu korunmayı bırakalı...ve daha önce böyle olmuşmuydu...

olmadı hiç daha önce böyle gecikmem.hatta son aylarda düzenli oluyorum 30 günde oluyordum.2 ay oldu korunmayı bırakalı.anlamadım gitti.korunurken de eşim korunuyordu yani hap falan almıyordum.

Ben bekarım ama söyle bişey diyeyim,normalde günü gününe hatta saati saatine regl oluyorum ama geçen ay nedense 10 gün gecikti...Hiç bişey olmadığı halde strese kapıldım neden neden diye...Cinsel yönden değil tabii ki,acaba hormonlarımda bir değişmemi oldu bişey mi var diye...Ama mevsim değişiklikleri falan etkiliyormuş,bide stress yapıncada hepten olacağı varsa bile olmuyor

olmadı hiç daha önce böyle gecikmem.hatta son aylarda düzenli oluyorum 30 günde oluyordum.2 ay oldu korunmayı bırakalı.anlamadım gitti.korunurken de eşim korunuyordu yani hap falan almıyordum.

anladım canımm banada bı yakınım soylemıstı gecıkme oldu ertesı ay hamıle kaldım demıstı umutlandırmak gıbı olmasın ama senınde benım gıbı olcak sanırım hayırlsıı olsun....fazla stres yapma oluruna bırak...

ben zaten kendi başıma streesim ki.herzaman stressliyim:)bu ay çok güzel geçti oysaki.bayağı umutluydum.geçen ay doktora çıktım herşey normal çıktı diye sevinçli ve umutluydum.bebek için de hiç düşünmedim taki adetim gecikmeye başlayıncaya kadar.aman ne yapayım önemli bişi olmasında stressten olsun işşlh.

inşallh :)çekirge misali bir sıçradık iki sıçradık üçüncüsünde olurmu olur yani.kısmet:)

inşallh :)çekirge misali bir sıçradık iki sıçradık üçüncüsünde olurmu olur yani.kısmet:)

bende aynı durumdayım en son 10 martta adet oldum gelen giden yok testler hep negatif sokturucu verdi doktor oda bitti 1 2 gun sonra olursun dedi 2 gun oldu degisen durum yok:18::18:

bu konuda bende çok dertliyım hayatımda 1 kere kımyasal gbelık geçirdiğimde adetım geçikmişti şidi gene gecikti 4 gun hemde ve idrar testınde negatıf çıktı yarın inş kan testınde ALLAH yzumu guldurur :;;;((((91:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…