kızlar Bhcg:13.6 hamilemiyim e olur cevap verin

benimde adetim geçikti ama hiç gecikmezdi.4aylık evlyim.hamileyim sandım çünkü tüm belirtiler öyleydi.sonra adetim gecikten 4 gün sonra kan geldi.ama her zamankinden farklı cok acık renkli idi.hatta cok acık renkte pembe gibi bir parça düşmüştü,kan pıhtısı sandım ama o kadar acık kan pıhtısı olmaz sanırım.adetim geciktiği vakitte belim çok ağrıyordu.kan geldikten 2.gün kan testi yaptırdım test şöyleydi.

<0.100

bu ne demek.düşük yapmış olabilirmiyim?lütfen cvp yazın:çok üzgünüm:

baya 606 0.100

bu ne demek.düşük yapmış olabilirmiyim?lütfen cvp yazın

canım sanırım düşük olmuş kan pıhtısı gibimiydi?. bende 29 kasımda düşük yaptım çok açık pempe kan gelmişti ve 10 günde sürdü 8 haftalıkdı benimde çok geçmiş olsun...

maalesef bu değere göre hamile değilsin.adet gecikince kanamalar farklı olabiliyor..

Kızlar bende dün kan testi yaptırdım be değerim 10.2 çıktı ama adetimede g gün var yani 19 ocak olmam gerekiyo..Doktor 2 gün sonra tekrar gel dedi..Net bişey söylemedi

Öok merak ediyorum acaba hamile olabilirmiyim??

Hcg 5 in üzerinde olunca pozitif demek.İki gün içerisindede İki kat arttıysa oran kesin hamilesin canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…