kızlar beta HCG hakkında yardım

merhaba canım aşılama yapıldığı günden itibaren 14 gün say o zaman kanda çıkabilir..inşallah güzel sonuçlar alırsın..

arkadaslar ben dun ogrendım hamişliğimi,degerım25.51.bu deger ıslerınden pek anlamıyorum daha ılk tacrubem,ama sız boyle yuksek degerler falan yazınca kafam karıstı.yarın degerlerım tekrar olculcek,adetıme 5 gun kala ogrendım ben dun sonucu,acaba ondanmı boyle,bı sorun olmaz dımı bebısımde,ya ıcım acıdı neolur bısey yazın arkadaslar..bır ıkı gunde deger yukselıyomukı?

sürmelim slm bence değerşn iyi geç döllenmme vardır.benim adet gününde baktırmştım 19,91 çıkmıştı idrardada silik çıkmıştı.yani pozitif ama geç döllenme.2 gün sonra baktım 90 çıktı. 3 gün sonra baktım 378 çıktı.5 gün sonra baktım 3800 lerde çıktı çok hızlı yükseldi.bence seninde öyle olacak şu an 6+5 haftalık hamileyim kalp atışlarınıda duyduk çok şükür. inşallah herkese nasip olur.
lolo::::: senin değer 2 günde 2 ye katlamalıydı dotor iyi dediyse sorun yoktur inşallah

arkadaşım benimde adetten 3 gün önce değerim 111di ben de endişeliyim ama şunu okudum kk den bu değer sğrekli katlanıyormuş ve kişiden kişiye görede değişiyormuş yani sanırım korkmamalıyız hatta bazı kk deki arkadaşlarınki de az ama haftaları ilerlemiş sanırım sorun olmamış bişey merak ettim senn doktorunmu bir daha kan testi istedi?ya yaptırınca sonucu ve adet zamanını yazarsan sevinirim...inşallah güzel bir hamiişilik yaşarız:içelim:

Merhabalar ben geçen hafta cuma günü aşilama yaptirmiştim.en erken ne zaman ß-HCG yaptırmalıyım
bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.teşekkürler

canim doktorlar 13.14. gun desede bebek tutunmussa 9. gun kanda cikar ben yaptirmistim 9. gun cikmisti....sende merak ediyorsan yaptir...

canım dun test yaptırdım sonucum 25 tı ya 137 olmus 1 aylık hamıleymısım:)adetıme 2 gun kala olan sonuc bu.:teytey:

canım maşallah değerin çok güzzel Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..benimde ikinci kan testim 2277 çıktı..daha doktora gitmedim..

ben bu kan testinden tırstım yaptırmıycam kiminikinin değeri düşük ama bebeğisağlam olabiliyo çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…