Kızlar beta hcg 0 olur mu 🥺

lavinia1995

Guru
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2014
6
0
34
Kızlar reglim beş gün gecikti bugün gittim test verdim ama sonuç 0 🥺 böyle bir şey mümkün mü daha önce yaşayan var mı ☹️

Eklentiler

• IMG_9315.jpeg
    IMG_9315.jpeg
    18,1 KB · Görüntüleme: 59
Mevsim geçişlerinde, stresli durumlarda, hastalık halinde, kullanılan antibiyotik, ağrı kesici gibi ilaçlarda gecikebilir.

Mrb arkadaşlar bnm adetime 10 günüm var çok sik idrara çıkıyorum ve kazıkların karnım ağrıyor bacaklarima kiramp giriyor ara ara da gogusum ısınıyor ve wc çıkınca beyaz sumuksu gibi akışkan akintim oluyor peçeteye vurunca sizce gebelik varmi yada neden öyle oliyorum cvplayin

Mrb arkadaşlar bnm adetime 10 günüm var çok sik idrara çıkıyorum ve kazıkların karnım ağrıyor bacaklarima kiramp giriyor ara ara da gogusum ısınıyor ve wc çıkınca beyaz sumuksu gibi akışkan akintim oluyor peçeteye vurunca sizce gebelik varmi yada neden öyle oliyorum cvplayin
Benimde senin gibiydi ama belki senin farklıdır canım. Regle yakın bir erken gebelik testi yap istersen

Bn hastaneden eve dönüş yapıyorum şimdi acile gittim ama bana belki taş düşünüyorsun dedi Bi kadın doğuma çık dedi

Kızlar reglim beş gün gecikti bugün gittim test verdim ama sonuç 0 🥺 böyle bir şey mümkün mü daha önce yaşayan var mı ☹️
Gebelik yoksa değerin sıfır çıkması çok normal. Muhtemelen bu ay yumurtlamanız olmamıştır ve adetiniz bu yüzden gecikmiştir. Her kadının yılda bir kez ortalama olarak döngüsü şaşabiliyor. Özellikle mevsim geçişlerinde.

X