Kızlar.. Beraber zayıflayalım, desteğe ihtiyacım var yardım edin lütfen.

Selammmm 161 boyunda 64den 58e düşmüş 31 yaşında bir anneyim. Öncelikle her sabah uyanır uyanmaz aç karnına 2bardak limonlu su. Sonra en az 2 litre su beşi bi yerde çayı(hazır değil) beyaz ekmek şeker yasak :) ver son olarak kalori takibi. Fit365 su ve yemek kaydı hatırlatıyor. 6kilo verdim sayesinde. Paylaşmak istedim.

iyi akşamlar kızlar bende eşlik edebilirim

artık defter tutuyorum kızlar ne yiyiyorsam ne içiyorsam yazıyorum .bugünden itibaren daha dikkat edeceğimm inşallah ,bir süredir boşlamıştım bu menum de pek iç açıcı değil belki ama yarın daha iyi bir menü ile gelceğim inşalah

sabah
yeşil çay ,1 bardak
yumurta ,3 tane (iki tam biri sadece beyazı)
domates,1 tane
kepekli ekmek,2 dilim
zeytin, peynir

ara öğün
muz,2 tane

aksam( saat 16:00)
ıspanak yemeği,3kaşık
yoğurt,3kaşık
bulgur pilavı,3 kaşık

saat 18:00
türk kahvesi (orta)
patlamış mısır

(2 lt su)

Merhaba benimde vermem gereken kilolarım var bende katilabilirmiyim size. Yarin spora yazilmayi düşünüyorum sporsuz olmicak çünkü anladım. 3 senedir kilo vermeye calisiyorum 5 kilo veriyorum sora tekrar alıyorum. Ba ya bi kilolarimla mutsuzum ozguvenim cok düştü ınş bu sefer birbirimize destek olur veririz su fazlaliklari

iyi akşamlar bayanlar

kahvaltı;(saat 12 de yaptım acıkmamıştım o yüzden geç oldu)
yulaflı krep :1 tane
domates:1 tane
zeytin,yeşil zeytin:3'er tane
peynir:2 kibrit kutusu kadar
yeşil çay:1 bardak

ara öğün;
1 orta boy muz,minik bir mandalina :)

akşam(saat:18:00 ' de )
malesef iki dilim kek ( komşu getirdi ne yapayım ama birde adetimin ilk günü mani olamadım kendime)
tavuk şinitzel :5 küçük parça
mercimek salatası:1 yemek kaşığı kadar
marul :iki yaprak
(ekmek hiç yemedim bugün )

su hala içiyorum yatana kadar 2 lt tamamlayacağım inşaallah
spor normalde yapıyorum ama belim de rahatsızlık var biraz iyileşir iyileşmez spora devam ..

Son düzenleme:
Of almaya devam bir moddayim saglikla ilgili bir problemim var carsamba gidicem dr ye insallah yakinda spora basliycam ve ciddi bir diyet yapicam saglıkla insallah......Hem o pis illetten kurtulucam hemde zayif bir hatun olucam azimmmmmmnn

ben de 1,5 metre boyunda 65 kil olan bir tekerleğim yürümek yerine yuvarlanasım var :) vücudumdan nefret etmiyorum ama fit olmak da gerekli diye düşünüyorum. diyetisyen veya belli bir diyet listesi eşliğinde değil ama güvenimi boşa çıkarayacağını düşündüğüm irademle kilo vermeye karar verdim. isterseniz buradan haberleşebiliriz

ben de 1,5 metre boyunda 65 kil olan bir tekerleğim yürümek yerine yuvarlanasım var :) vücudumdan nefret etmiyorum ama fit olmak da gerekli diye düşünüyorum. diyetisyen veya belli bir diyet listesi eşliğinde değil ama güvenimi boşa çıkarayacağını düşündüğüm irademle kilo vermeye karar verdim. isterseniz buradan haberleşebiliriz.

"1 çocuğum var" dediğimde "çocuğu nerende saklıyorsun ayol? orta boy bir çocuk yutmuş gibisin ahh haha haaaa" diyecekler diye kimseye kendimi bile tanıtamıyorum

yok hayır, fazla kilolarımın çocuğumla hiç alakası yok. doğumda aldığım 14 kiloyu doğumdan sonraki 1-2 ayda verdim. son 1 yılda aldım ne aldıysam (cümlenin bu kısmında ağlayarak burnumu siliyorum :) )

p.tesinden itibaren (her diyeti pazartesi başlatmak farz ya ) günlük yediklerimi kalorileriyle beraber yazdım. ufacık bir not defterim var. hem kendimi kontrol ediyorum hem de hesap yapması kolay oluyor. belli bir yiyecek grubunu hiç çıkarmadan sadece dikkatli yemeye çabalıyorum. günde 1 saat orta tempoda yürüyorum. belimdeki omurga rahatsızlığından dolayı doktorun verdiği kas güçlendirici egzersizleri de yapmaya başlıyorum. şimdilik bu kadar yeter sanırım. 15 kilo için kendime tanıdığım süre 3 ay.

Kizlar merhaba .
Ben Gunel 30 yasindayim ve diyetle sporla 30kilo vermis biri olarakdan size yazmaga karar verdim. yazilarinizi okudum gercekden bir arkadasin yazisi bana tesir etdi yazama ehtiyaci duydum.
Kizlar size kendimi tanitayim ben kendimi bildim bileli kilolu olmusum
Kecen sene 105 kilo idi diyete karar verdim basladim arasdirdim kendime kuralar koydum cok sukur zayifladim diyetsyene gitmeden kendimi kendim zayiflatdim ta biki cok eziyyetli biseydi diyet yapmak.
Biraz ara verdim 75 kilodan 80 kiloya cikdim.
Ve stop deyarakdan yeniden doyete basdadim.
Ve buyurun beraber zayifliyalim hazirmisiniz benimle diyet arkadasi olurmusunuz sizi oyrenib bildiklerimden yazarim neler yapdigimi bu verdiyim kilolardan neler tecrube edindiyimi.
Simdilik bukadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…