Kızlar benim Gözler gitti bir bakar mısınız gebelik testi

cibilicibilisaksak06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2015
1.232
1.072
35
Selam kızlar hiç umudum yok ama reglime 3 gün kala normalde olana göre çok duygusallaştım ve kasık ağrım var.çocuğumuz olmuyor bizim daha doğrusu doğal yoldan olması mucize gibi bişey. Şüphelendim ve ovulasyon testi yaptım bir baktım kıpkırmızı sonra evde erken gebelik testi vardı onuda yaptım hayalet gibi bi çizgi gördüm ama artık gözlerimde bozulmuş olabilir baka baka. Sonra tabi koşa koşa gittim gebelik testi almaya onuda telefonun fenerine tuttuğunda çizgi görünüyor. Bu testleri daha öncede yaptım ama hiç böyle olmamıştı. Lütfen birde siz bakın ve lütfen yazın olumlu olumsuz zaten artık olmasını beklemiyorum...negatif diye birçok insan yazmak istemez genelde ama benim zaten umudum olmadığı için sorun yok yani:)

Çok net olmayan hafif bir çizgi var ama bilemedim şimdi bence kan ver kesin çözüm onda çıkar ben kızama test yaptigimda 2 çizgi var la yok arasıydı şimdi 4bucuk aylim kucagimda hic belli olmuyor

evet canım hamilesin heralde çünkü hamile olunca ovlasyon testi kıp kırmızı çıkar bendede aynısı olmuştu kıpkırmız çıkmıştı adetin gecikince test yap umudunu kaybetme Allah isterse verir Umut kesilmes

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…