Kızlar bende hamileyim

eslemnur

oğlum tatlı meleğim benim
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
540
0
Kızlar daha adetime 2 gün var ve kan testinde 22,56 çıktı pozitif şükürler olsun allahıma kızlar şimdi ne zaman dr.gitmeliim nelere dikkat etmeliyim yardımedin

canım biran önce git doktora o sana ne yapman gerektiğini ayrıntılarıyla anlatır zaten değerine bakılırsa çok yeni bi gebelik zaman kaybetmeden git doktora Allah kucağına almayıda nasip eder inşallaha.s.

Kızlar daha adetime 2 gün var ve kan testinde 22,56 çıktı pozitif şükürler olsun allahıma kızlar şimdi ne zaman dr.gitmeliim nelere dikkat etmeliyim yardımedin

cnm ne belirtilerin vardı?

canım hyayırlı olsun çok sevindim... umarım herşey yolunda gider yeni bi gebelik olduğu için çok dikkat etmelisin... ağır kaldırma hatta bu ara evde fazla iş yapma bebeğin iyice tutunsun... cinsel ilişkiye girmeyin doktorlar genelde ilk 3 ay yasaklıyorlar... folik asit kullanman lazım... doktora gidebilirsin ama iyi bi doktor bul... şuan doktora gitsende bişey görünmez daha çok küçük çünki..... ama en azından tavsiyelerde bulunur... Canım birde bazı doktorlar çok aceleci oluyor ve üzücü şeyler söylüyorlar... benim öyle olmuştu benim bebeğim baya geç göründü kesenin içi boş bebek ölmüş olabilir falan dediler ama hamdolsun öyle bişey yokmuş 1 hafta sonra göründü bebiş şimdi 4 aylık yani anlatmak istediğim bu gebelik çok farklı bişey kimse 5 dk. sonra ne olacağını bilemez o yüzden hep olumlu düşün baktın doktorun seni üzüyo değişti canım.... bazen bazı şeyler yolunda gitmeyebiliyo ama sen moralini gene yüksek tutucaksınki bebeğin sana sımsıkı sarılsın....sağlıkla kal canım herşey gönlünce olsun...

cnm ne belirtilerin vardı?

kasıklarımda ağrı oluyodu özellikle sağ tarafımda sağ bacağımda başka belirtim yoktu içimdeki histi sadece bide kızlar karnım çok şiş ve vajinamda sağ tarafımda şişlik var biraz normalmi sizce

bence dinlen özellikle bu hafta kasıklarında ağrıların olması gayet normal ben 6. haftadayım ama hala ağrılarım var. Folik asit kullan Folic Plus diye bir marka var ben onu aldım içerisinde kalsiyum ve demir de varmış. Doktora hemen gitme ve dış gebelikten bahsederler ve canın sıkılır ben 1 hafta sonra gitmeme rağmen doktor dış geblikten bahsetti neyse testte öyle bişey çıkmadı Allah'a şükür. folik aside hemen başla dikkatli ol kendini fazla yorma ve haftaya salı felan doktora git bence sabretmek zor oluyor ama doktora gidince de farkeden birşey olmuyor hatta canını sıkıyorlar bu arada çevrendeki insanlardan doktorları araştır.
Hayırlı olsun Allah sona kadar çıkmanı ve bebişini hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin :içelim:

kızlar vaj,inadaki sağ tarafta hafif bi şişlik neyin nesi olabilir sizce bebeğin sağ tarafta old.gösteriyo

en kısa zamanda dr a git. içini her daim ferah tut. Rabbim hakkında hayırlısını kılsın.

Tebrikler Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Darısı başımıza...

güzelim sen dr a git bence o seni yönlendirir zaten neler yapmaman gerektiğini söyler kendini fazla yorma ağır bişey kaldırma ilk üç ay kendini herşeyden sakın dikkat et kendine ve bebeğine hayırlısıyla kucağına alırsın

bence de öncelikle doktora git kan değerlerine bakıp ona göre seni yönlendirecektir.... kesinlikle ağır iş yapma kendine çok dikkat et... vücudunda değişiklikler olması da gayet normal ama sen bütün farklılıkları doktoruna anlat...
hayırlısı olsun Allah hepimizin bebişini sağlıklı bi şekilde kucağımıza vermek nasip etsin :))

canım vajinada yada vücutta bazı değişiklikler olması normal korkmana gerek yok ama en kısa zamanda bir doktora görün bence hem değerlerin hemde vücudundaki belirtiler için seni yönlendirecektir

çok teşekkür ederim kızlar saolun rabbim cümlemize nasip etsin bebeklerimize kuağımıza almamızı nasip etsin amin

AĞDA yaptırabiliyoruz demi kızlar benim daha 1 aylık bile değil muyhtemelen:)yaptırabilirmiyim

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiinn..

canım tebrikler allah hayırlısıyla vede sağlıkla kucağına almayı nasip etsina.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…