Kizlar Bende Hamileyim. Allahim Bin şükürler Olsun. Okuyun Kizlar.

tebrikler... hayırlı olsun Allah sağ salim bebişlerini kucağına almayı da nasip etsin inşalah :) darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.

RABBİM sizi korusun inşallah kucağına almayı da nasip etsin annelik çok güzel bir duygu benim de bir oğlum var yazını okuyunca ilk hamile olduğumu öğrendim gün aklıma geldi onu kucağıma alilk aldığımdaki duygularım. Ssağlıcakla kalın inşallah:):)

Cnm benim ya allah tamamına erdirsin bizim içinde dua et emi bizde bu mutlulugu yaşayalımm senin adına çok sevindim gerçekten:teytey:

çok sevindim canım...Maşallah.....Allah nazarlardan saklasın....İnşallah sorunsuz bir gebelik dönemi geçirirsin......Allah tamamına erdirsin.....

canım tebrikler.........
Allah sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsin bebişlerini...:))

tebrikler canım .allahım sağlıkla kucağına almyı nasip etsin inşallah.
inşallah darısı başımıza.

hayırlısı olsun arkadasım ALLAHım kucagına almayı nasıp etsın inşallah cok sevındım ALLAHım herkese göstersin inşallah.

Tebrik ederim..Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..Darısı bizlerin başına

Tebrikler canım. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah. Darısı isteyen herkesin başına.

HAYIRLI OLSUN CANIM COK SEVINDIM VALLA ILK DENEMEDE NE KADAR SANSLISIN BOYLE SIZLERI GORDUKCE DAHA COK UMUTLU OLUYORUM BENDE SALI GUNU BASLICAM BENIMDE ILK DENEMEM OLCAK INSALLAH SENIN GIBI BENDE MUTLU OLURUM senağlama

tebrik ederim canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
Darısı başımıza:))

hayırlı olsun cnm. allah analı babalı büyütmeyi nasi etsin.darısı isteyen herkesin başına.

cooooooooooooooookkkkkk tebrik ederim canim
saglikli uzun omurler dilerim bebeklerinede sanada
insallah kurban oldugun rabbim bizlerede nasip eder bu mutlulugu

tebrik ederim canım allah tamamına erdirir inşallah çok sevindim darısı başıma benimde ilk denemem transferin 14. günü test yaptırdım 13,99 çıktı pozitif ama doktorum düşük dedi yarın yine kandan bakılacak ikiye katlaması lazım çıldırmak üzereyim ben hamilemiyim değilsem adet olmadım korkuyorum yarın hastaneye gitmek istemiyorum korkuyorum kötü bir sonucu kaldıracak durumda değilim delirecem inşallah bende burdan sizlere hamileliğimi duyururum dua edin nolur

Tebrikler Canim..
Rabbim Tamamina Erdirsin..
Inşallah Bebişlerini Sağ Sağlim Kucağina Almayi Nasip Etsin Güzel Rabbim...
Ikiz Ve Ya üçüz Ayyy Allahim Sen Ne Büyüksün ...darisi Bebeği Olmayanlarin Başina..bir Tane Değil Rabbim çifter çiftter Versin..

cANIM cok sevındım allh tamamına erdırsın hayırlı olsun canım kendıne coook iii bak a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…