kızlar ben hamileyim..............

butterfly 's'

gözümdeki yaşsın bebeğim
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
2.784
8
:teytey: Az önce hastaneden geldim canlarım bhcg 223 çıktı.cuma tekrar sonuç bakıcaz.
Allahım sana binlerce şükürler olsun.ben hamileyim diyebileceğim umuduyla bugünlere kadar geldim.Rabbim sonunda bana da nasip etti.İnşallah kucağıma da aldığım günlere gelirim.Allahım isteyen herkese nasip etsin..
kızlar destek olan herkese teşekkür ederim.cesaretimin kırıldığı anlarda beni yeniden umutlandırdınız.her denememde ilk denememi yaşıyormuşum gibi yüreklendirdiniz.Allah sizlerden razı olsun.hepinizi çoookkk öpüyorum.................................

tebrikler canım allah tamamını erdırsın sağlıkla bebegını kucagına alırsın inşallah .. ne guzel bır haber .....

ilk tebrik eden ben olayım o zaman. canım allah sağlıklı ve hayırlı evlat(lar) versin sana.hikayeni bilmiyorum ama yazdıklarından uzun birsınavdan geçmişe benziyorsun. inşallah hayırlı olur canım. darısı tüm isteyenlerin başına

yasasiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn :dance::dance: bu harika bir haber yaaaa nasil sevindim anlatamam canim.....tebrikler......:teytey::teytey:

evet canım 4. denememdi bu.Darısı isteyenlere olsun inşallah...................

10.günümdü bugün cuma tekrarlanacak test.İnşallah değerim ikiye katlar....dua edin kızlar nolur.......

canım bende tebrik ederim.:1hug: inşallah sağlıcakla miniğini kucağına alırsın. allah tüm isteyenlere versin.
beklemenin ne denli zor olduğunu bende çok iyi bikirim.:çok üzgünüm: o süreçten zamanında bende geçmiştim.
tabiii o ilk hamilesiniz sözününde ne muhteşem olduğunuda:teytey:
o yüzdenki yine yenileyeceğim rabbim tüm isteyenlere versin hemide çifter çiftersırnaşık şey

yasasiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn :dance::dance: bu harika bir haber yaaaa nasil sevindim anlatamam canim.....tebrikler......:teytey::teytey:

teşekkürler mehay.İnşalllah sen de en kısa zamanda hamiş olursun canım.Çok uğraştık biz bu yolda ama inşallah değicek.....

buttefly 's' merhaba cnm allah tamamına erdirsin bu güzel haberi bize verdiğin ve bizimle paylaştığın tşk.o kadar çok sevindim ki allah sağlık ve sıhatli evlatlar nasıp etsin hepimize bu 4 denemem demişsin cnm aşılamamı yoksa tüp tedavisi görüyordun sakıncası yoksa öğrenemibilirmiyim bende 3 tüp denemesi görmüştüm eğer laburatuar ortamında dölleselerdi 28 temmuz test günüm olacaktı hayırlısı olsun rabbim herkesin gönlüne göre versin...görüşmek üzere allaha emanet ol sağlıkcakla kal...

Cnm ne güzel ya umudu kiralanlara umut işiği oldun allah kucağina almayo nasip etsin sevgiler...

evet canım 4. denememdi bu.Darısı isteyenlere olsun inşallah...................

10.günümdü bugün cuma tekrarlanacak test.İnşallah değerim ikiye katlar....dua edin kızlar nolur.......

katlamazmi katlar tabi 10. gun bile degerin cok iyi canim...nasil mutlusundur kimbilir su an....seni hamisler listesine ekledim bile.... :)) peki sen hic idrar testi yapmismiydin???

:CüvCüv:cnm okadar sevındımkı allahım saglıcakla kucagınada almayı nasıp etsın inş dun ınankı cok dua ettım sana inş bu sefer olsun dıye allahım sonuna kadar goturmeyıode nasıp etsın inş saglıcakla Şeniz:dance::dance::teytey::dance::teytey:

:teytey::teytey:
:teytey::teytey::teytey:hayırlı olsun canım.Allah kucağına almayı nasip etsin:teytey::teytey:

tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin, kucağına almayı da nasip etsin inşallah. darısı bizlerin başına.

merhaba ben bile heyacanladım ALLAH TAMAMINA ERDİRS,İN SİN ANALALI BABALI OLSUN İNŞ.ZAMANI GELDİGİNDEDE KUCAGINA ALIRSIN İNŞ.yüzün hep gülsünnnnnnnnnnnnnnnnn

CANIM NASIL SEVİNDIM SENIN ADINA BUYUK BIR IHTIMALLE IKIZ GEBELIK ALLAH SAGLICAKLA KUCAGINA ALMAK NASIP ETSIN CANIM HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN CANIM :sm_cool::teytey::teytey::teytey:

bu ne güzel bir haber böyle :lepi:canım inan o kadar sevindimki senin adına anlatamam allah tamamınada erdirsin rabbim bu güzel duyguyu biz isteyenlerede yaşatsın amin hatırlarsan ben sana 6. hissimin kuvvetli olduğunu ve bu sefer hamile:CüvCüv: olacağını söylemiştim (gerçektende 6. hissim kuvetliymiş:1closedeyes::))) SONUNDA SABIR KAZANIYOR

gerçekten çoooooooooooooooooooooook süper bi haber nekadar mutlu olmuşsundur kimbilir ben ilk aşılamamı yaptırmıştım pazartesi kan tahlili verdim sonucu aldığımda negatif pozitif bişey yazmıyodu sadece değerler vardı çok meraklandım doktorumun hastanesinde yaptırmadım tahlili sorucak kimse bulamadım hemen kendimi labratuvara attım deli herkese sordum ağlayarak allahrızası için biri bunu açıklasın siz müjde verin bana bende size ne istiyosanız veriyim diye herkes tuhaf tuhaf yüzüme bakıyordu ne olduğunu anlayamadan sora biri baktı sonuca ve bu negatif dedi hastane yıkıldı başıma ağlayarak çıktım ama inanamadım tekrar yaptırsammı dedim hep doğru değildir diye ama maalesef doğru bugün adetim geldi rabbim senin yaşadığın mutluluğu bizede yaşatsın inş iteyen herkese paylaşmak istedim kusura bakmayın uzun oldu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…