Kızlar belirtilerim var yardım edin

denzmavs

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
49
-6
19
Adetime 2 hafta kala mide bulantısı başladı canım yemek istemiyor şimdi ise adetim 3 gün geçti hala midem bulanıyor düne kadar ağrım yoktu şimdi ise sırt ve göğüs ağrısı var ama leke yok hiçbir şekilde bi ara sürekli çişe gidiyordum şimdi azaldı midem sürekli yanıyor arada bacak arama kasık batması oluyor sizce hamile miyim

Adetime 2 hafta kala mide bulantısı başladı canım yemek istemiyor şimdi ise adetim 3 gün geçti hala midem bulanıyor düne kadar ağrım yoktu şimdi ise sırt ve göğüs ağrısı var ama leke yok hiçbir şekilde bi ara sürekli çişe gidiyordum şimdi azaldı midem sürekli yanıyor arada bacak arama kasık batması oluyor sizce hamile miyim
Test yapmadan bilemeyiz ki. Bulantı belirtiniz çok erken. Adetten iki hafta öncesi yumurtlama döneminize denk geliyor. Yumurtlama döneminde de mide bulantısı olabiliyor. Ama test yapın bence

Test yapmadan bilemeyiz ki. Bulantı belirtiniz çok erken. Adetten iki hafta öncesi yumurtlama döneminize denk geliyor. Yumurtlama döneminde de mide bulantısı olabiliyor. Ama test yapın bence
Evet yumurtlama döneminde eşimle olan cinsel ilişkimi takip ettim çoğu hamileliğin yüksek olduğu günlere denk gelmiş o yüzden şüphe ediyorum teşekkür ederim test yapıcam bugün 🌺

Bugün test yap canım öğreniriz

Yarın test yap ilk idrarla. Haber verir misin bana da. Güzel haberlerini bekliyorum ❣️
Ay benim arada gelip giden bel be kasık ağrım başladı son iki saattir dışarıya çıktım geldim çok üşüyorum arada sırada adrt olacakmışım gibi ağrı geliyor ve başım ağrıyor 🤕

rhaba arkadaşlar :)
3.5 yıllık evliyim . mart ayında vajinismusu yendim .Haziran ayı gibi gebelik için korunmayı bıraktım .ve uygulamaya göre gebelik yüksek ihtimal olduğu günler ve yumurtlama günü ilişki yaşadım .Bu arada prolaktin için 2 yıldır düzenli dostinex kullanıyorum ve bu sebepten dolayı döngülerim düzenli ,27 28 günde bir regl oluyorum .ve uygulamanın regl başlangıç tarihi hep doğru olduğu in yumurtalama günü de doğrudur diye düşünüyorum .normalde 27.06 da olmam lazım dı olmadım ve regl belirtim yok genelde gelmeden önce hafif yanma vs olur olmadı erken gebelik testi yaptım silik çizgi bile yok negatif :) ama 1 haftadır hafif hissettiren bir bel ağrım var ama böyle kalkarken vs hissediyorum 2 gündür acayip uyuyorum ( sıcaklardan da olabilir tabi ama ) onun dışında hiçbir belirtim yok …hamile olma ihtimalim nedir sizce ? Regl hiç şaşmadığı için bir umut oldu bana ama test negatif çıkınca emin de olamadım psikolojik olarak mı regl gelmiyor demiyorda değilim …

X