Kizlar Bekledigim Misafirim Yoldaaa:))))

umut_sevgim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
1.369
19
42
SLM KIZLAR
Ben 2 dusuk yaptım her defasında tekrar umıtlendım ama MELEKLERİM benden once terk etıler bu dunyayı o sıkıntıları mevlam kımseye yasatmasın Allahım ısteyen herkese en kısa zaman da nasıp etsın bebısleri.. Bu ay bende kahverengı bı akıntı gelmıstı tamam dedım yıne hamıle degılım kendımı odaya kapattım agladım sonra uyuyakalmısım. .Sabah bı kalktım kanama falan yok test yaptım sılık cıktı umutlanmak ıstemıyordum kan tahlılı yapınca mujdelı haberı aldım sukurler olsun yarabbım sanaa....
Kan testımde degerlerım dusuk cıktı 2 gun sonra tekrarlayacagızz. Gobekten ıgne olmaya basladım korkuyorum ama yavrum ıcın herseye degerı ıns bu sefer bısey olmazda bebısımı sagsalım kucagıma alırım. Hamıle kalmada problem yasamıyorumda ıkısınınde kalp atıslarını alamadık her defasında gozyaslarıyla eve dondum. Bu sefer ıns hersey cok guzel olur.Kızlar dua edın olurmu benım dualarım hep sızınle bu guzel duyguyu herkese nasıp etsın MEVLAMM kımsenın sevıncını umudunu yarıda bırakmasınnn......RABBIM HAKKIMIZDA HAYIRLISINI NASİP ETSİNN....:teytey::teytey::teytey:Şeniz

canım allah sana sağlıkla bi çocuk nasip etsin inş hep iyi şeyler düşün bu sefer kucağına alıcaksın inş allah herşeyin hayırlsını nasip etsin bende ilk bebişimi kaybettim hemde altı aylık hamileyken allahım banada en kısa zamanda versin inş darısı başıma tebrikler canım sağlıklı hamilelik geçirmen dileğiyle........

canım öncelikle seni tebrik ederim. ben de 2 ay önce düşük yapmış biri olarak misafirimin tekrar yola çıkıp bana kavuşması için uğraşıyorum ve dua ediyorum.inşallah bu sefer Allah tamamına erdirir ve bebeğini kucağıan alırsın.

canım tebrıkler...:teytey:
saglıcakla kucagına alırsın ınsallah bebısını..ayy ne gusel yaa masallah tamda anneler gunune denk gelmıs..a.s.

canım gözün aydın inşallah bu defa bebeğin sımsıkı tutunur sana..........

canım inşallah bir daha böyle şeyler yaşatmaz rabbim
bebeğini kucağına alırsın

ahhhh canım benim ne karada sevindim.....
ne mutlu sana.. rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin...
babayıda senide tebrik ederim..

Son düzenleme:
Tebrikler canım. İnşallah bu sefer hiçbir sorun yaşamadan sağlıkla kucağına alırsın bebeğini. Dualarımız seninle. Allah yardımcın olsun canım.

canim arkadasim benim isallah bu bebiste hersey guzel gidecek hic merak etme kalp atisinida duyacaksin kucaginada alacaksin yani hersey allahin izniyle yolunda gidecek sen sadece buna inan ve bebisini kucagina alacagin gune odaklan seninde guzel haberlerini burdan duyacaz sen anne olmayi hakedenlerdensin allah kucagina alacagin gunleri nasip etsin isallahhhhhhhhhhhhhhh

ayy canım çok sevindim ben anlamıştım zaten geçen sefer açtığın başlıktan hamile olduğunu hadi bakalım allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin tatlım
darısı bizlerin başına bizim içinde dua et olurmu?

X