Kızlar Bebişlerınıze Ne İsim Vereceksınız

Büyük ihtimalle kızım olacak ve Habibe Ecrin düşünüyorum.

Sizce nasıl? Güzel mi arkadaşlar :)

kızım olursa Beril Shara eğer erkek olursa Cihan Aras istiyoruz eşimle birlikte karar verdik

Sunıs :)) benım kızımın adı Denız Erkek olsaydı Yıne denız olurdu ama bu da kız =)) bana kaLsa yıne denız koyardm ama farklı bısı olması lazım Bırı Denız bennu dogacak olana da Denız bersu Dusunuyorum nasıl uydumu bırbırıne :))

benim de oglum olucak..cinsiyeti daha belli olmadan esim erkek olursa ben kiz olursa sen koycaksin demisti,,ben kiz icin hanzade ismini düsünmüstüm bana cok asil ve kibar bir isim geliyor. esimin istedigi isim de bir türlü aklima yatmiyor..ates olmasini istiyor.ya ates diye isim mi olurmus..ne yapicam..atese güzel bir isim uydurmaya calisiyorum ben de..simdi eymen ates güzel uydu diye düsündüm.siz ne dersiniz.ayrica isim ve soyisim birbirine uyarsa daha da hos oluyor bence.

kızlar bende daha bebek yok ama isimler hazır rabbim en yakın zamanda verir inşallah ben kız olursa elif naz erkek olursada eşimin ismini düşünüyorum berat..bakalım hayırlısı..

görünce şaşırdım ben de oğlum olursa eşimin adını koycam inşallah(berat)bunu söylediğimde olur mu eşin adı tuhaf olur diyolar ama benim çok hoşuma gidiyo bu fikir. inşallah en kısa zamanda olur çok istiyorunm çok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…