Kızlar Bebişlerınıze Ne İsim Vereceksınız

ozlemBLK

Guru
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
2.111
119
arkadaslar bebeklerımıze dusundugumuz ısımlerı yazalım bakalım kımler ne bulmus hem bakarsınız ısım arayanlarada da fıkır olur :dance:

ben kız olursa çagla
erkek olursa çaglar dusunuyorum

:) ben hala kızmı erkekmi olduğunu bilmediğim ve hissedemidiğim için bilemiyorum
bazen düşünüyorum tabi ama eskiden beğendiğim isimler bile şimdi hoşuma gitmez oldu yani kesin kız olursa şu erkek olursa bu diyemiyorum ama belki burdan fikir edinirim :))

benim bebeişim kız olucak kısmetse eylülde doğum yapıcam eylül olsun istiyorum

:)) ben Allahın izniyle ocakta doğum yapcam eşim kız olursa eylül olabilir dio bende ocak ayında doğan kıza eylül adımı diorum e iyi o zaman ocak koyalım die dalga geçiyo :)))

:)) ben Allahın izniyle ocakta doğum yapcam eşim kız olursa eylül olabilir dio bende ocak ayında doğan kıza eylül adımı diorum e iyi o zaman ocak koyalım die dalga geçiyo :)))

allah ıyılıgını versın emı gulmekten karnım catladı :)))))))))a.s.

benimki çok dalgacıdır bu ara ben bi isim diyom yok dio o bi isim dio ben dalga geçerler diom oda illkai her isimle dalga geçilir dio :)))
bizim çocuk bu karmaşayla kendi koyacak sanırsam adını

Ben Kiz Olursa Ecrin Havva (havva Kayinvalidemin Ismi Eşim Annesini Hiç Görmemiş Bende O Yüzden Koymak Istedim) Erkek Olursada Eymen Istiyorum.ama Açikçasi Eşimle Bu Konuda Uzlaşmiş Değiliz çocuklar Gibi Kavga Ediyoruz Seninki Olmasin Benimki Olsun Diyo.

her gün değişio bu isimler ya çok ii düşnmek lazım ama ben en son erkek dağhan ya da bartu kız naz ya da tuana istiorum

Aslında bu konuda eşimle çok kararsızız.. Birçok sitede isim aradık.. Birçok kitaba baktık.. NOYAN ismi hoş geliyor ama diyorum ya kararsızız..

biz kizimiz olursa insallah nisa - zehra
oglumuz olursa hakan koyamayi düsünüyoruz..
saglikli olsunlarda.. isim bulunur

ben kızım olursa Zeynep Ece yada Yağmur
oğlum olursa Başar (Hani hayatta herşeyi başarsın) koymayı düşünüyoruz

benim de oğluşum olacak ama eşimle isim konusunda çok kararsızım.ben de sizin fikirlerinizi bekliyorum

henüz belirlemedik..ama bu sefer de özellikle babanın beğendiği isimi takacağım...söz vermiştim

Son düzenleme:
benimki hazir bile cinsiyeti belli olmasa da:)))))))

erkek olursa ARDA,
kiz olursa da AYSIMA

kızlar bende daha bebek yok ama isimler hazır rabbim en yakın zamanda verir inşallah ben kız olursa elif naz erkek olursada eşimin ismini düşünüyorum berat..bakalım hayırlısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…