kızlar bebişleriniz ne zaman baş aşağı pozisyon aldılar

D

duyalp

Ziyaretçi
kızlar ,su an 35+6 haftalık hamişim ama oğlum hala ters,bu gidişle sezeryan kesın gözüküyor.Oğlumda normalden 1 hafta ılerde gıdıyor kılo olarak maaşallah,doktorda bu yuzden artık donmesı zor dıyor,sizin bebişleriniz kaçıncı haftada normal doğum pozisyonu aldılar

Canim ben 31 haftalik gittigimde bas asagi donmustu valla.Hala daha ayni pozisyonda sukurki cunku ben normal dogum istiyorum.Sen hangi dogumu istiyordun?

canım normal istiyorum bende ama dediğim gibi benım oğlan hala ters,yarın bellı olacak artık bakalım doktor ne dıycek

benımde 34 den berı bası asagıda artık ne olur bılınmezz

canım normal istiyorum bende ama dediğim gibi benım oğlan hala ters,yarın bellı olacak artık bakalım doktor ne dıycek

Hayirlisi olsun canim ama bu saatten sonra donecegini pek sanmiyorum yasakkelime

demekki seninde bebegin icinde iyisi bu sikma canini a.s.

benim oğluş biraz erkenciydi 24 haftada döndü hala baş aşağı doğumu bekliyor tersi döndü yavrumun çok erken döndü nerdeyse doğacaktı ama bugüne geldik şükür

canlarım benim de ters hala hatta yan duruyor
yan durunca daha da zormuş dönmesi
o yüzden ben de sezeryan olacağım...

ya kızlar benim 32 de dönmüştü ama ben şimdi tekrar test ve hatta yan hissediyorum
kolayim bebbeğin hışkırıklarını nerde hissettiğini söylermisin ben döndğünde sol kasığıma yakın hıçkırık hissetmiştim ama bu bi haftadır
ben göbek hizamda sağ tarafımda hıçkırık hissediyorum yani sağ yanımla göbek aramda
siz nerde hissediyonuz hışkırığını

canım ben hıçkırıkları sağ tarafımda ve göbeğimin biraz daha üstünde hissediyorum...

Benim 31 de filandı sanırım dönmüştü.Ama doktorum son haftada bi hastasının bebeğinin pozisyon değiştirdiğini söylemişti yani dönmeleri zor ama imkansız değil gibi.

ya kızlar benim 32 de dönmüştü ama ben şimdi tekrar test ve hatta yan hissediyorum
kolayim bebbeğin hışkırıklarını nerde hissettiğini söylermisin ben döndğünde sol kasığıma yakın hıçkırık hissetmiştim ama bu bi haftadır
ben göbek hizamda sağ tarafımda hıçkırık hissediyorum yani sağ yanımla göbek aramda
siz nerde hissediyonuz hışkırığını

canım bende hıçkırıkları sol yanımda ve gobebiğimim hizasında hissediyorum

duyalp ve kolayım teşekkkürler
benimde düşündüğüm gibi benimkide ters yada yan zaten başını sağ yanımda ayklarınıda sol yanımda hissediyorum
bide karnımın alt tarfı yumuşak siznde öylemi kızlar
ya aslında benim ki 32. haftada tam doğum pozisyonundaydı dr dediki %99 değişmez diye bende hıçkırıktan anladım zaten
kızlar salı dra gitcem size haber veririm teşekkür ederim

duyalp ve kolayım teşekkkürler
benimde düşündüğüm gibi benimkide ters yada yan zaten başını sağ yanımda ayklarınıda sol yanımda hissediyorum
bide karnımın alt tarfı yumuşak siznde öylemi kızlar
ya aslında benim ki 32. haftada tam doğum pozisyonundaydı dr dediki %99 değişmez diye bende hıçkırıktan anladım zaten
kızlar salı dra gitcem size haber veririm teşekkür ederim

canım benım karnımında alt tarafı yumuşak,gobek hizzam sert,doktora gıdıcem bende bugun bakalım ne durumda,sanırım benımkıde yan duruyor,ama bugun öğrenıcem,artık hala tersse gun alacaz galıba

canım benım karnımında alt tarafı yumuşak,gobek hizzam sert,doktora gıdıcem bende bugun bakalım ne durumda,sanırım benımkıde yan duruyor,ama bugun öğrenıcem,artık hala tersse gun alacaz galıba

canım hayırlısı olsun inş bebişinin iyi haberleriyle döncen
inş dönmüştür ama znnetmiyom 36 dan sonra zor dönermiş
bebiş en azından deneyebiliyosan normal doğumuda denersin dönmüşse
erçi sağ sağlim gelsinlerde şekil önmeli değil sonuç önemli

canım hayırlısı olsun inş bebişinin iyi haberleriyle döncen
inş dönmüştür ama znnetmiyom 36 dan sonra zor dönermiş
bebiş en azından deneyebiliyosan normal doğumuda denersin dönmüşse
erçi sağ sağlim gelsinlerde şekil önmeli değil sonuç önemli

canım cumartesı doktora gıttım,oğlum yan duruyor.3100 gr olmuş maaşallah,11 nisan sezaryan için gun verdı,bakalım kesilmeyi beklıyoruz yanı senın anlayacağın :)))

Kızlar meleğimin hıçkırıklarını bende solda, göbeğimin altında hissediyordum...cuma dr daydım ve ve bebişim hala dönmemiş..önceleri sağ gögüs altımda bir sertlik vardı,o bu hafta yok olmuştu,acaba diye düşünmüştüm ama sola yan pozisyona geçmiş..dr belki döner dedi..ama alanlar iyice darlaştı bende pek olacağını düşünmmüyorum..

canım cumartesı doktora gıttım,oğlum yan duruyor.3100 gr olmuş maaşallah,11 nisan sezaryan için gun verdı,bakalım kesilmeyi beklıyoruz yanı senın anlayacağın :)))

duyalp,maşallah oğluşuna canım...:nazar:
bende kesilme tarihimi bu hafta netleştireceğim..:))
biran önce netleşsin diye bekliyorum..dr nisan ilk hafta demişti şimdi ikinci hafta olabilir dedi....sonra keyfi yerindeyse geç yapabilirim dedi..birtürlü tarih belirlenemiyor....belirsizlik beni iyice strese sokuyor...bakalım artık:a015:

ayperin hayırlısı olsun artık canım,sağlıkla kucaklarımıza alalım bebişlerimizide gerisi önemli değil artık

duyalp canim benimde 32 de donmusdu kizim cok sukur bi daha da oynamadi yerinden. insallah sneinkide doner ama her iste bi hayir vardir. sartlanam normal dogum olsun diye

:nazar:maaşlh canım olsun sağ sağlim kurtulunda önemli olan o
iyi haberlerini bekliyoz canım az kalmış ayol 10 gün:teytey:inş bebeişine kavuşacan sağlıcakla
buarada ben hala göbeğimin üstü sol yanımda hissediyorum hıçkırıklarını ve kafasınıda orda ya bu ne biçim duruyo anlamadaım yan duruyosa da bacakların herhalde diğer tafataki böbreğime sokuyo:roflol::roflol:
ya zaten ben sezeryan düşünüyodumda
bu velet 32 haftada dönmüştü canı sıklıdı herhal yan durum dedisüprizzzzz

X