kizlar bebisleriniz gozleri ne renk???????/

mercan_dilara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
991
2
Kizlar bebislerin gozleri ne renk?Siizn ve esinizin ne renk?Dogdugundan beri hic degisme oldu mu goz renklerinde?
Ben Kayra'nin goz rengi ne renk olacak cok merak ediyorum...Esimin gozleri o kadar guzel bir yesil ki yolda benim yanimda bile yasli genc demeden bir suru kadin cevirip iltifat ediyor..Benim gozlerim ela ...Ama yesil giyince,deniz kenarinda veye agaclikli bir yerde ya da yesil makyaj yaparsam yemyesil oluyor.Kardemin ,babamin zumrut yesili...Esimin 2 agbisinin de masmavi....Kayraya hamileyken yatip kalkip onc esaglik ve sihhatine dua ettim ...Sonra da gozleri babasina benzesin diye...Suan cok degiisk bir renk.mavi gibi,gri gibi anlayamiyorum.M ercanin kahverengi ama goz yapisi badem gibi derler ya oyle yukari dogru cekik ve cok iri gozleri var birde kirpileri kaslarina kadar cikiyor ve sanki permali gibi kivrik....Esimin diger oglununda oyle..Halbu ki ailede de hic kimseye benzemiyor ikiisninde gozleri........
Sizlerde dogumdan bu yana degisiklik var mi ne zamn netlesir acaba????Kimisi 1 yasina kadar diyor ama bana cok uzun gibi geldi

buarada herhalde mayıs bebişleri arasında en esmeri bizmki herhalde
ben beyaz tenli sayılırım annem kardeşim bayağı sarışın ama eşime ve ailesi bayağı esmer onlara çıktı arda dahada esmerdi gören şaşırıyodu şimdi azcık açıldı:)

gizemcim evet kara yağız bir delikanlı alacak arda bey .) resimde de pek bi ciddi :)) mertin gözleri şimdilik koyu yeşil ama bu çoğunlukla 6-8 ay arasında değişebiliyor değişmezse kalıcı olur sanırım eşimin gözleri ela benim kahve mahmudun kahve ve iri gözleri hafif çekik benim gibi ama bana çekmelerini istemem ben miyopum

merhabalar. benim göz rengim yeşil. eşimin kahverengi. kızımın gözleri doğduğunda lacivertti şimdi koyu mavi. olsa olsa yeşil olur. tecrübesi erkek kardeşimdir. onun gözleri de doğduğunda kızımınki gibiydi şimdi güzel bir yeşil. bu arada anneannem ve dedemin gözleri yeşil onların 4 çocuğu var onlarında yeşil. yani onlar diyorlarki yeşil olacak. birsürü çocuk var yeşil gözlü hele dayımın karısının da gözleri yeşil 4 çocukları var onlarında yeşil. tecrübe vardır herhalde :) gözlerinin yeşil olmasını islterim. beyaz tenli yakışır kızıma. sizin bebişlerinize de yakışır. mutlaka rabbim herkese yakışanı vermiştir...

Giemcim gercekten de arda ne kada ciddi oyle..Uzerinde ne var smokin gibi duruyor.Bu resimde eltimin ogluna benzettim ben...Bebekken ne kadar cok birbirine benziyorlar

Benim ve esimin gozleri kahverengi ama kizimin masmavi.anneannesi ve kayinbabam mavi gozluydu %25 bir ihtimal ama oldu.degisir diye bekledik 4. Ayimizdayiz hala mavi:)

selam canlarım ne zamandır yazmıyordum sizlere şükür kavuşturana banim gözlerim yeşil eşimin ela anılın da yeşil ardamın gözleri mavi şuan bakalım değişicekmi öptüm sizi kıslar bebişlerinize iyi bakın

benim gözlerim kahverengi eşimin ela oğlumun mavi şimdilik hala. ya geneli mavi demekki sonradan değişiyor dr sordum değişirmi diye değişmez dedi. biyerinden uydurdu heralde değişmez diyor bide nalçak dr :)))

mercancığım kayranın yeni resimlerinden koysana görelim son halini büyümüştür prenses:)))))

yarenciğim sende hoşgeldin aramıza tekrardana.s.

Son düzenleme:
Benim gözlerim kahverengi eşimin ki ela, annemin ela abimin ela dedeler hep renkli gözlü kayınpederimde beyaz tenli ve mavi gözlü ama oğlumun gözleri koyu lacivertten ceviz yeşiline döndü ama sanırım kahverengi olacak aralardan renkleri seçebiliyorum çünkü..yerimseniben

eşim ve benim kahverengi.oğlumun gözleri şuan ela gibi duruyor.sanki her renk var gibi. ailede renkli gözlü ve sarışın çok. ama bizimki kahve olur heralde. gerçi eşim esmer ben kumral oğlum sarışın sayılır değişmezse.

evet kızlar arda çok ciddi
doğduğu günden beri kaşı çatık dr beni kızdırmak için suratsız bir oğlun oldu demişti:)
her yeni gören aman bu nekadar kaş çatıyor diyor ama ilk günler dajha bir ciddiydi gülmeye başladığı zman kaşının çatıklığı geçiyor
yasemnincim benim eşiminde gözler bozuk inş ona çekmez hem hipermetrop hem astiğmat babamda ehp oğluma karayağız bir delikanlı olacak diyor:)
mercan canım üzerinde siyah beyaz bir tulum var sıfır kollu hani şu bacakta çıtpıtlı olanlardan kk klübündeki canım arkadaşım aslı göndrmişti hediye olarak arda beye
zaten maaşaalah hediye konusunda çok şanslı bir bebkti hem altın olarak hemde kıyafet olarak çok hediye geldi bende altınlarını yememek için gittim iki tane kalın bilezik aldım sakladım
ya buarada benim oğlumun gözü ilk günler gri idi sonradan koyu kahve oldu hiç öle lacivert falan olmadı acaba sizinkilerin gözleri renklimi olacak kızlar ben çok severim renkli göz çok hoş olur inş değişmez bebişlerinizin gözlerii

selam kızlar hepinize...
benim oğluşum mavi gözlü....
bende eşimde kahverengi gözlüyüz ama eşiminde benimde babalarımız mavi gözlü bide benim abilerim maviş gözlü genler baskın gelmiş hep hamileliğimde derdim kumral mavi gözlü olsa diye saatine denk geldi herhalde :))))
işte benim oğluşum

burdada tam 40 günlük halimiz....

Son düzenleme:
AYYYYYYY kardelencim masallah Bugra bey ne kadra da yakisikli.....Simdiden benim kizla baslarini baglasak misırnaşık şey iyi olur kimse kapmadan:dance: Ne guzelde poz vermis ben hic yakalayamiyorum kiiiiiiiiiii senağlama

ah canım benim çok isterdim ama biz betülcüğüle yani be be be arkadaşımla kertik yaptık bile bizim minik sıpalarısırnaşık şeysırnaşık şey :))) daha doğmadan.....:roflol:hihoyyyt

Gizemciğim hakikaten karayağız delikanlı olacak Arda yerim onu benkaydirigubbakcemile3

Benim gözlerim mavi,ailede anne baba kardeş yeşil,eşimin ailesi sülalesi ve kendisi ise kahverengi..nehirsuyunda şuanlık mavi ,ama 6 aya kadar renklerde değişiklik olduğundan emin olamıyorum.olsa olsa yeşile döner tabi..

Kardelenciğim maşallah oğluşuna gözleri masmavi,yakışıklı çok..:)ama belki gözlerinin tonları değişir..kuzenimin kızının hep maviydi 6 aydan sonra yeşile döndü..

Kızlar yalnız resimlere bakıyorum bazı bebişler saçlı...malesef bizimki kellerden..biraz var ama onlarda tül tül kulaklarının üstünde ve sarı ..belli olmuyor çok...bu gidişle 2 yaşına kadar nehirsuyun saçları çıkmaz,hiç olmazsa kaşları koyulaşsa :roflol:

Son düzenleme:
ewet ayperincim bizim tokalık kadar saçlarımız var maşallah....
saçlar o kadar koyu ama kaşlar daha yeni belli olmaya başladı....

benim yeğenimde senin kız gibi keltoştu ama şimdi bi saç var süper...ama kaşlar hala belli belirsiz....
bu bebeklik hali

buda şimdiki hali yeğenimin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…