Kizlar Bebişlerimizin K,lo Ve Boylarini Paylaşalim

G

GÜLSENE

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi GÜLSENE
SELAMLAR

BEN ŞU ANDA 23+2 HAMİLEYİM BEBEĞİMİN KİLOSU 505 GR ACABA NORMALMİ BAŞKA ÖĞRENEN VARMIDIR ACABA:emir_bebek:

• Konu Sahibi GÜLSENE
canım ben de 23+2 deyim ama son 1 aydaki kilosunu bilmiyorum 2 hafta sonra kontrole gideceğim.
senin bebeğin kız mı erkek mi?

• Konu Sahibi GÜLSENE
SELAMLAR

BEN ŞU ANDA 23+2 HAMİLEYİM BEBEĞİMİN KİLOSU 505 GR ACABA NORMALMİ BAŞKA ÖĞRENEN VARMIDIR ACABA:emir_bebek:

canım benimkide bugün öğrendim 480 gr. ama her bebek farklı olur . birbirimizle kıyaslamamamız gerek

• Konu Sahibi GÜLSENE
Tabiikide Kiyaslama Yapmiyorum Yalnizca Bu Haftalarda Olmasi Gereken Kilo Ve Boy Nedir Bunu Paylaşmak Istiyorum Bu Arada Benim Prensesim Olacak

• Konu Sahibi GÜLSENE
mrb bende 23 hafta 3gunlukken gittim 800 gr ma yakın dedı ve 28 cm boyunda

• Konu Sahibi GÜLSENE
hafsaa nettin kiz :))
aman masallah
masallah kem gozlere sis :)
bende daha bilmiom
ama insallah alti gun sonra hem cinsiyet hemde kilo boy solerim size :)

• Konu Sahibi GÜLSENE
benimde 20. haftasında 425 gr di oğlum :)))

• Konu Sahibi GÜLSENE
ben ögrenemedim daha dogrusu sormayı unutmuşum 4 hafta sonra ögrenicem artık kac gr olmuş kızım:çok üzgünüm:

Benim oğlum 21.haftasında 515 gramdı şimdi c.tesi öğrenicez yeni kilomuzu

benim ikizlerde 460 gramlar 22+5 gunlukler kilolari ayni anliyicaginiz

benimde 22 +3 de 533 gr dı bebişim...

Arkadaşlar Bende 21.haftada Girdim Ultrasona 421 Gr.di Ama Boyunu Söylemedi.sizce Normal Mi?

Bende En Son Doktora Gittiğim Gün 20 Haftalikti 340 Gramdi. Normalmi Değilmi Anlamadim şimdi.:KK43:

kızlar herkezin bebeginin kilosu normal endişelenmeyin illa ki tüm hamişlerle bebekleriniz aynıı gramda olmaz normal endişelenmeyin...

benim randevu da 10 gün sonra öğrenince buraya yazarım.. karnım bu aralar bayağı şişti ama inş. bebek almıştır kiloyu.. fisfisfis

kızlar bende bugün kontrolden geldim.23+1 im.bebeğimin ağılığı 595 gr.ben ise son iki ayda 7 kilo alarak 61 kilodan 68 kiloya çıkmışım.bişey yediğimde yok nasıl aldıysam o kiloyu çok şaşırdım:)

Ölçüleri karşılaştırmamak lazım, doktorumuz normal diyorsa sorun yoktur zaten diyerek
22+ 2 de 454 gr, 24 cm idi.

21+5 28 cm'miş bebeğim.Kilosunu sormadım.2 hafta içinde renkli ultrason var. :nazar:

X