Kizlar bebişleri yürütece koyuyormusunuz

bizde yeni aldık yürüteçi durmuyordu ne kucakta ne yerde iş yapamıyordum onunla oynucam diye ama şimdi rahatladım arada koyuyorum onu yüretece dilediği gibi dolanıyo ne zaman çamaşır makinasını çalıştırsam yürüteciyle gidiyo karşısına durup onu izliyo iş yaparken dizimin dibinden ayrılmıyor ben nereye gidersem oda peşimden yavaş yavaş geliyo

bende sadece akşam yemek yerken koyuyorum bize rahat vermiyor fazla bindirmemeye çalışıyorum sağlıklı birşey olduğunuda sanmıyorum

ben asla koymam diyordum önceden ama bizim cimcime hatun heryerden tutunupkalkmaya çlışıyo düşüyo kafayı vuruyordu. kafasına darbe almasındansa yürüteç iyidir dedik ve aldık ilkin korktu ama sonra alıştı ama emeklemeden koymayın bizimki emekleyebiliyordu

bende koymamayı dusunuyordum ama tutamıyorduk artık kızımı kucakta durmuyor yerde durmuyor almaya karar verdım cok fazla olmasada koyuyoruz arada cok mutlu oluyor ıcınde gezınıp duruyor

bizde de koymaya başladık bende sağlıklı olduğunu düşünmüyordum ama doktorumuz yürüteçte en fazla yarımsaat tutun gün içerisinde 1 kaç kez koyabilirsiniz dedi

Ben yürüteç almadım çünkü doktorumuzun 4. ay kontrolüne gittiğimizde ilk söylediği yürüteç örümcek yasak olmuştu. Ama günde 10 dk yı geçmeyecek şekilde hoppalaya koyuyorum bayılıyor gülmekten. Hemde ayaklarının kuvvetlendiğini farkediyorum. Yere daha sıkı basıyor sanki..

yürüteç neden yasak diyo dktrlar acaba onu sordunuzmu kızlar .çünki bende gün içinde 3-4 kere en fazla yarım saat koyuyorum işlerimi halledeiyorum yoksa olmuyo.. neden sağlıksızki acaba bizde onlarla büymüşüz allaha şükür hiç bir yerimizde bişi yok :))

kemik yapısıyla alakalıymış.. yürütec olmasa ben ne yaparım bilmiyorum oglum özgür olmayı seviyo bide hala emekleyemiyo ama yürüteçte heryeri kurcalıyo hosuna gidiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…