kızlar bebek kesesi rahim ağzında ve kanamam var

marda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
184
1
merhaba kızlar salı günü adet olmam gerekirken olmadım ve perşembe günü test yaptım pozitif. dün doktora gittim alttan baktı ve bebek yok sadece rahim ağzında 6 mm lik kese var, ama düşük yapabilrsin normal değil dedi. dün akşamda vcde birden kan boşaldı. hemen acile gittik. dr. yine baktı oda aynı şeyi söyledi bebek yok da olabilir var da olabilir ama düşük yaparsın büyük ihtimalle dedi. kan testi yaptırdı testte 0-5 mU/ml beta çıktı birde 026.9 - gebeliğe bağlı durum tanımlanmamış yazıyo. ama adette olmuyorum tekrar idrar tesiti yaptım yine çıktı. kasıklarım ağrıyo karnım 3 aylık gibi kocaman ve koyu renkli akıntı oluyo. böyle olanlarınız varsa lütfen yazın

canım hamıle değilsin sadece kese olumuş ama bebek yok inşallah rebbım doldurur uzulmezsınız bol bol ıstırahat et dınlen cnm

Mehaba marda,

allahtan asla ümidini kesme, doktorlar neler demiyorlar Rabbim ol der ve hersey olur sen gönlünü ferah tut ama kanda gebelik görükmüyor diyorlar
ama kesesi gözüküyor tuhaf..
sen bence 1 hafta sonra yine bir ultrasyon yaptir bakalim ozaman ne dicekler,
allah yardimcin olsun kac haftaliksin suan?

4 hafta 5 günlük son adet tarihine göre. kızlar zaten bebek istemiyorum. 2 oğlum var. birisi daha 1.5 yaşında emiyo şuan hiç sırası değil bebeğin olması. ben varsada düşsün istiyorum. ama var olup olmadığıda belli değil ağrılarım çok fazla ne yapıcam bilmiyorum.

allah yardımcın olsun öyle konuşma bir anne olarak yakışmıyor :KK34: ama büyük ihtimalle düşer benim öyleydi ikinci gebeliğimi bir tesadüf sonucu öğrendim ama hafif kanamam vardı alttan baktı kese rahim ağzında düşer dedi düştü ama keşke düşmeseydi
şimdi ikinci çocuk icin ne yaptıysak olmadı :KK43::KK43:

hazan04 canım çok haklısın yakışmıyor. ama gerçekten maddi manevi 3. bebeğe bacak durumum yok. küçük oğlum henüz 1.5 yaşında emiyo. ikiside çok yaramaz psikolojim mahvoldu. panik atk var zaten ilaç kullanıyorum oğlumun emmesine rağmen. doğacak bebeğe bakacak durumda değilim bişey veremem. onada yazık olur banada diğer çocukarımada.

canım benim benimde 1.5 yaşında oğlum var emiyor ve yeniden hamile olduğumu öğrenmiştim. Bundan 5 gün önce 15 gün boyunca kanama ve kasık ağrıları oluşmuştu. 4 gün kesilmişti 3gündür yeniden başladı ağrılarım ve kanamam..Bu arada ultrasonda görünmedi alttan baktılar 2 mm lik kese görüyorlardı şüpheli dediler..Düşürmeye başlamıştım yeniden başlayınca meğerse içimde parça kaldığını öğrendim.. Kimyasal gebeliktir dediler anlamadım.. Nasıl geçireceğim bu günleri bilemiyorum arkadaşım.. Ama rahim ağzında kese ve kanama bunlar iyi bi belirti değil.. Allah yardımcın olsun..

benimde önceden dediğim gibi dün akşam kanam oldu. kan testinde gebelik saptanmadı ama prodüktörde çıkıyo. ultrasonda da sadece rahim ağzında kese var görünüyo. doktorların ikiside düşük olur dedi ama hala yok. kasıklarım çok ağrıyo ve karnım çok şiş. bende ne yapıcam bilmiyorum. tek bildiğim devlet hastanesine bir daha gitmeyeceğim. insan gibi davranmıyolar kan gelince nereye gideceğimizi bilemedik ve oraya gittik pişman oldum. düşük olursa özele gidicem bence sende öyle yap

Allah hayırlısını versin demek en güzeli sanırım...:KK25: hakkınızda hayırlısı o halde... ama benim anlamadığım ve kızdığım bir nokta yalnış anlama arkadaşım da 2 evlat sahibi bilinçli bir anne olmalısın yada ben öyle umuyorum da süt korur muhabbetine filan mı girdin eski usul :KK19: de madem maddi manevi hazır değilsin yada istemiyorsun neden önlemini almıyorsun güzelim sonra işte böyle hem ruhen hem fiziken sıkıntı yaşıyorsun...:KK19:

be_reN canım çok haklısında geçen ay adet tarihim 21 şubattı. 4gün sürdü bizde bi kaçamak yapalım adet bitimidir diye 27 şubatta korunmadık normalde eşim korunuyor. o tarihte olma olasılığı sıfırdı. yumurtlama dönemi de değil ama olan oldu işte.

be_reN canım çok haklısında geçen ay adet tarihim 21 şubattı. 4gün sürdü bizde bi kaçamak yapalım adet bitimidir diye 27 şubatta korunmadık normalde eşim korunuyor. o tarihte olma olasılığı sıfırdı. yumurtlama dönemi de değil ama olan oldu işte.

hayırlısı dediğim gibi herşey de vardır bir hayır.. biz ne desek boş .onun için şu zamanlarını en azından tam olarak olup olmadığı kanıtlanana kadar sakin olmaya çalış . onun zaten nasibi varsa kim ne derse desin gelecektir. hakkınızda hayırlısı...

merhaba kızlar salı günü adet olmam gerekirken olmadım ve perşembe günü test yaptım pozitif. dün doktora gittim alttan baktı ve bebek yok sadece rahim ağzında 6 mm lik kese var, ama düşük yapabilrsin normal değil dedi. dün akşamda vcde birden kan boşaldı. hemen acile gittik. dr. yine baktı oda aynı şeyi söyledi bebek yok da olabilir var da olabilir ama düşük yaparsın büyük ihtimalle dedi. kan testi yaptırdı testte 0-5 mU/ml beta çıktı birde 026.9 - gebeliğe bağlı durum tanımlanmamış yazıyo. ama adette olmuyorum tekrar idrar tesiti yaptım yine çıktı. kasıklarım ağrıyo karnım 3 aylık gibi kocaman ve koyu renkli akıntı oluyo. böyle olanlarınız varsa lütfen yazın

merhaba seni üzmek istememe ama canım benimde ilk ayımda bu şekilde oldu 4 ay böle devam etti en sondada düştü ilk ay geçerse atlatıyorsun sanırım çünkü diğer arkadaşlarımın öle oldu ama benimki hiç bitmedi her ay mutlaka bir hafta kanamam ve ağrım oluyordu.ama inşallah seninki de benim arkadaşlarımınki gibi geçicidir.merk etme içini rahat tut ağrın yoksa bişeycik olmaz:)

Keşke bende hamile olsam da ona gözüm gibi baksam
Rabbim hakkında hayırlısını versin canım

X