Kızlar bebek için birbirimize dua edelimmm

azerbaycandamı yasıyosun?abin beğenmiş demek,beğenmemek elde mi.hayat boyuuu tatillll deniz,kum,plajjj :)))
sende gelirsin bigün belkim görürsün,beğenirsinn :)) netten baksana fotoğraflara antalyaa :)))) :KK36: :KK36: :KK36: :KK36:

simdi azerbaycandayim bi kac yil rusyadada yasamisim.sizin ulkeyide cok beyeniyorum gelmeyi cok istiyorum,hatda yaza dusunuyorum bakalim kismet.

allahım herkese yardımcı olsun..

bende 3 gebelik geçirdim hepside hüsranla sonuçlandı en son 5 ay önce dış gebelik ameliyatı oldum şimdi 1 ayım kaldı strese başladım sol tüpümde alındığı için de acaba olucak mı olucak sa tutacak mı diye korkuyorum hergün dua ediyorum ama allahım yüzümüze gülsün birde haberlerde bebeklerine sahip çıkmayan anneleri görünce deliriyorum allahım hakkedene ver yarabbim k,mseye eksikliğini hisettirmesin

allahım herkese yardımcı olsun..

bende 3 gebelik geçirdim hepside hüsranla sonuçlandı en son 5 ay önce dış gebelik ameliyatı oldum şimdi 1 ayım kaldı strese başladım sol tüpümde alındığı için de acaba olucak mı olucak sa tutacak mı diye korkuyorum hergün dua ediyorum ama allahım yüzümüze gülsün birde haberlerde bebeklerine sahip çıkmayan anneleri görünce deliriyorum allahım hakkedene ver yarabbim k,mseye eksikliğini hisettirmesin

gecmisler olsun cnm,bende cok kızırıorum Allah kıymet bilenlere versin diyorm.
gökten buldular deger bilmio bazıları.aminn cnmm ins.bizimde olur hayırlısıylaa.:KK55::KK55:

X