Kızlar bebek için birbirimize dua edelimmm

bende simdi konusdum kocisle yakinda donur insallah:KK24::KK24::KK24:

iyim iyim,ya oylesine olmus canimsen ne yapiyorsun gorusmeyeli:KK1::KK1:

qaliba sitede bir az sorub var oyuzden oyle gusteriyor:KK50:

sanırım öyle biran daha yeni sayıldığım için tam bilmiyorum birşeyler acaba bi an biri benim adımımı kullanıyorum dedim tüm mesajları baştan aşağı okudum öyle bi mesajım yokk yazı sitili bile farklı zaten benim öyle değill ayyy valla kafam karma çorman oldu yaaaaaa :KK53::KK53:

cano;ben 2 bardak suya 3,4tane keciboynuzunu kırıyorum kısık ateste 29 dk kaynatıyorum.
ılıyınca aksamları içiriyorum cnm ins. sifa olur..:KK16::KK16:

seva kocişine kavus ins.tez zamanda tatlısımm :KK55::KK55:

cano;ben 2 bardak suya 3,4tane keciboynuzunu kırıyorum kısık ateste 29 dk kaynatıyorum.
ılıyınca aksamları içiriyorum cnm ins. sifa olur..:KK16::KK16:

seva kocişine kavus ins.tez zamanda tatlısımm :KK55::KK55:

hmm bende iki bardak suya 6-7 tane suyu kaynattıktan sonra atılıp 3-4 dk daha kaynatıp demlenmeye bırakılıyor diye okudum nette herkes farklı söylüyor yaa

hmm bende iki bardak suya 6-7 tane suyu kaynattıktan sonra atılıp 3-4 dk daha kaynatıp demlenmeye bırakılıyor diye okudum nette herkes farklı söylüyor yaa

keçiboynuzunun içindeki özünü salması açısından 20 dk kaynatırım ben.
canım bildiğin gibi yap ya.şifa niyetinee inşallahh rabbim emeklerimiz bosa cıkarmaz :KK54::KK54:

selam kzlar kusura bakmayin ya internetde sorun ckmisdi,o yuzden yazamadim.:KK55::KK55:

ne yapalim canim ya iste oturuyorum.afyet olsun.grcekden gele bilsem gelirim ya:KK1::KK1::KK1::KK14::KK14:

Ayy canım benim ya gönüller bir olsun napalım : 16 :

Ayy canım benim ya gönüller bir olsun napalım:nazar::nazar:
Kür yapıyorum bende

Son düzenleme:
kızlar bugün bulduğum bir duayı sizinlede paylaşayım inş şifaolur rabbim kabul eder ...

Evliyaların Dilek Duası
( Dikkat Çok Kuvvetli Duadır Okurken Dikkatli Olun )
OKUMA SÜRESİ EN AZ 7 GÜNDÜR İSTEYEN 14 GÜN OKUR İSTEYEN 21GÜN OKUR , 7DEN AZ OLMAZ.

İsa (A.S.) bu mübarek duayı okur, ölüleri diriltirdi.
Haceti veya bir dileği olan sabah namazını kıldıktan sonra kıbleye karşı oturur da bu duayı yüz defa okursa dileği gerçekleşir.
Cenabı Hakkın velî kullarından olan Süleyman bin Mukatil hazretleri şöyle buyurmaktadır:
“Kim yukarıdaki duayı sabah namazından sonra yüz kez okuyup Cenabı Haktan dilekte bulunur da Allah onun
dileğini vermezse ben Süleyman bin Mukatile lanet eylesin.”
Öyle ise bu duayı hiç tereddüt etmeden içten, samimiyetle okuyup Cenabı Hakka tevekkül etmeliyiz.
(Bismillâhirrahmânirrahîm* Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es’elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ ferdü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm.*)

Eki Görüntüle 977951 buda arapçası okumak isteyenler için.. rabbimkabull etsin :26::26::26:

kızlar bugün bulduğum bir duayı sizinlede paylaşayım inş şifaolur rabbim kabul eder ...

Evliyaların Dilek Duası
( Dikkat Çok Kuvvetli Duadır Okurken Dikkatli Olun )
OKUMA SÜRESİ EN AZ 7 GÜNDÜR İSTEYEN 14 GÜN OKUR İSTEYEN 21GÜN OKUR , 7DEN AZ OLMAZ.

İsa (A.S.) bu mübarek duayı okur, ölüleri diriltirdi.
Haceti veya bir dileği olan sabah namazını kıldıktan sonra kıbleye karşı oturur da bu duayı yüz defa okursa dileği gerçekleşir.
Cenabı Hakkın velî kullarından olan Süleyman bin Mukatil hazretleri şöyle buyurmaktadır:
“Kim yukarıdaki duayı sabah namazından sonra yüz kez okuyup Cenabı Haktan dilekte bulunur da Allah onun
dileğini vermezse ben Süleyman bin Mukatile lanet eylesin.”
Öyle ise bu duayı hiç tereddüt etmeden içten, samimiyetle okuyup Cenabı Hakka tevekkül etmeliyiz.
(Bismillâhirrahmânirrahîm* Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es’elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ ferdü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm.*)

Eki Görüntüle 977951 buda arapçası okumak isteyenler için.. rabbimkabull etsin :26::26::26:

İnşallah balım ya amin inşallah teşekkür ederim

Sen de bebek mi istiyorsun:KK31:
a.s canım nasılsın bakalım bundan sonra ne düşünüyorsun doktora devam mı canım?:KK16:

X