Kızlar bebek için birbirimize dua edelimmm

üzülme canım inşallah en kısa zamanda olur allah bizim için en doğru zamanı biliyor ve o zaman nasip edecek inşallah bize düşen sabırla beklemek

amiiinnnnnn insaallahhh canımm sağoollll.. Zamana bırakıyorum bende,zorlamanın anlamı yokkk.

insallah bizimde olur canım,evett imtihanımız bizim bu.sende bi gelisme varmı?

yok hayatımm beklemedeyım dua ettt progestanın bıtmesıne 3 gun kaldı bat 17 ocaktı bakalımmm cnm ya sen progestan kullndınmı ?? kac gun sonra adete acıldın ???

yok hayatımm beklemedeyım dua ettt progestanın bıtmesıne 3 gun kaldı bat 17 ocaktı bakalımmm cnm ya sen progestan kullndınmı ?? kac gun sonra adete acıldın ???

merhaba cnm evet progestan kullandım 15 gün kadar dün kutunun içinde bikactane vardı attım adet gelince.
Kullann cnm bebek tutunması için veriyor doktorlar.benim bosuna kullanmıs oldum bebegim gelmemis megerrr ((

merhaba cnm evet progestan kullandım 15 gün kadar dün kutunun içinde bikactane vardı attım adet gelince.
Kullann cnm bebek tutunması için veriyor doktorlar.benim bosuna kullanmıs oldum bebegim gelmemis megerrr ((

ahh cnm ya kıyamammm ınsallah bı dahakı ay olucak merak etme cnm progestanda ck yan etkı yaptı bana cnm ya bas donmesı cok oldu tansıonumu dusuruyor hepp

ahh cnm ya kıyamammm ınsallah bı dahakı ay olucak merak etme cnm progestanda ck yan etkı yaptı bana cnm ya bas donmesı cok oldu tansıonumu dusuruyor hepp
İnşallah balım ya bizim de olur.
Bana uyku yapıyordu Progestan

seva naber hosgeldin cnmm

nasılsın bakalım napıyosun keyifler naısl?
neler pişirdin akşama tatlımm
:13::132::123::118::118::105::94::108::121::122::98::126::126::124::127::128::131::132:

VALLAH canim oylede bisey diyil selam,sosis falan yedim iste.

bebeğim gel artık annem
bebeğim gel artık annem
bebeğim gel artık annem
bebeğim gel artık annem
bebeğim gel artık annem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…