Kızlar bebek için birbirimize dua edelimmm

Eses07

Ne mutlu Türküm diyene!
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2013
70.442
53.853
ARKADASLAR BEBİŞ ÖZLEMİ CEKENLER DUALARIMIZI BİRLİKTE EDELİMMİ :2::KK14::KK14::emir_bebek::emir_bebek::KK17:

ARKADASLAR BEBİŞ ÖZLEMİ CEKENLER DUALARIMIZI BİRLİKTE EDELİMMİ :2::KK14::KK14::emir_bebek::emir_bebek::KK17:

Rabbim en kısa zamanda tüm kadınlara evlat için el açan yalvaran yakaran tüm kadınlara anne olmayı nasıp etsin
Allahın o büyük emanetini taşımayı dogurmayı ve evladımızı allah yolunda yetiştirebilmeyi nasıp etsin
Allahım hiöbir yuvayı evlatsız koymasın İNŞALLAH

AMİN...

Rabbim en kısa zamanda tüm kadınlara evlat için el açan yalvaran yakaran tüm kadınlara anne olmayı nasıp etsin
Allahın o büyük emanetini taşımayı dogurmayı ve evladımızı allah yolunda yetiştirebilmeyi nasıp etsin

AMİN...
Canı gönülden aminnnnn

AMİN...

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
inşşaaallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :KK43::KK43::KK43::KK43:

AMİN...

insallah dualarında benide unutma arkadasım.
sen kac yıllık evlisin,sorunun ne ?? :emir_bebek:

insallah dualarında benide unutma arkadasım.
sen kac yıllık evlisin,sorunun ne ?? :emir_bebek:

merhaba arkadaşım ben beş enelik evliyim bir 3,5 aylık hamileyken ölen bebeğim var eşim yurt dışı işlerinde çalıştı ve bir senedir beraberiz doktorlar sorun yok diyor ama ne zaman hamilelik olur bilemiyorum bende biraz zamana bıraktım artık ama yinede her ay ümitle bekliyorum senin ne problemin var arkadaşım Allah şimdiden yardımcımız olsun

merhaba arkadaşım ben beş enelik evliyim bir 3,5 aylık hamileyken ölen bebeğim var eşim yurt dışı işlerinde çalıştı ve bir senedir beraberiz doktorlar sorun yok diyor ama ne zaman hamilelik olur bilemiyorum bende biraz zamana bıraktım artık ama yinede her ay ümitle bekliyorum senin ne problemin var arkadaşım Allah şimdiden yardımcımız olsun

cnm benim,bende hic adetim gecmezdi ta ki kasım ayında kesildi.
Hamileyim diye o kadar sevindimki anlatamamm :KK43:((
doktora gittim pko(polikistikover)dedi.dünyam basıma yıkıldı.
Suanda yumurtalık takibi yapılıyor.yarın dr.gitcem ins.iyi sonuclar alırım.
Rabbim isteyen herkese(hepimizeee)versinn insallahh :KK43:(((

bebeğim gel artık annem
bebeğim gel artık annem
bebeğim gel artık annem
bebeğim gel artık annem
bebeğim gel artık annem
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

cnm benim,bende hic adetim gecmezdi ta ki kasım ayında kesildi.
Hamileyim diye o kadar sevindimki anlatamamm :KK43:((
doktora gittim pko(polikistikover)dedi.dünyam basıma yıkıldı.
Suanda yumurtalık takibi yapılıyor.yarın dr.gitcem ins.iyi sonuclar alırım.
Rabbim isteyen herkese(hepimizeee)versinn insallahh :KK43:(((

merhaba gittin mi arkadaşım doktora inşallah güzel haberler verirsin

Canim anladigim kadariyla bir problemin yok fakat hamile kalamiyorsun.Gecenlerde Demet Akalin Gülben Ergenin programina cikmisti bir bayan aradi "Demet hanim nasil hamile kaldiniz"sordu

Demet Akalin da aynen söyle dedi "Benim hic bir problemim yoktu fakat bebek sahibi olamiyordum bir sürü tedavi mekanlari gezdim fakat sonuc yoktu.Önceden bebegi olmayan arkadaslarim bana Demet bebek konusunu aklindan cikart, kafani bosalt"dediler.Ben inanmiyordum sonra onlarin dedigi gibi hic bir sey olmamis gibi bebek konusunu düsünmedim, hayatima oldugu yerden devam ettim ve onlarin dedigi
gibi sonunda hamile kaldim.Bak sana tavsiyem öyle bebegim olmuyor triplerine girme sende bu konunun üzerine fazla gitme"

Demet Akalin aynen söyle anlatti.Canim benimde sana tavsiyem sende bir süre Demetin ve arkadaslarinin dedigini denesen, biliyorsun enerji denilen birsey var belki gercekten fazla düsünüyorsun cok üzerine gidiyorsun bu konunu, olumsuz hissler ediniyorsun o yüzden olmuyor, bir süre düsünme kendini birseylerle oyalanmayi dene akisina birak.

merhaba kızlar bende ann olmak için uğraşıyorum, 27 günde bir olurken bugün 28.günüm içimde kocaman bi umut oluştu ama tedirginlik hat safhada ya olmazsa duygusu heveslenmemeye çalışıyorum inş hepimizin duaları kabul olur inş Allah tüm isteyenlere bu güzel duyguyu yaşatır.

Canim anladigim kadariyla bir problemin yok fakat hamile kalamiyorsun.Gecenlerde Demet Akalin Gülben Ergenin programina cikmisti bir bayan aradi "Demet hanim nasil hamile kaldiniz"sordu

Demet Akalin da aynen söyle dedi "Benim hic bir problemim yoktu fakat bebek sahibi olamiyordum bir sürü tedavi mekanlari gezdim fakat sonuc yoktu.Önceden bebegi olmayan arkadaslarim bana Demet bebek konusunu aklindan cikart, kafani bosalt"dediler.Ben inanmiyordum sonra onlarin dedigi gibi hic bir sey olmamis gibi bebek konusunu düsünmedim, hayatima oldugu yerden devam ettim ve onlarin dedigi
gibi sonunda hamile kaldim.Bak sana tavsiyem öyle bebegim olmuyor triplerine girme sende bu konunun üzerine fazla gitme"

Demet Akalin aynen söyle anlatti.Canim benimde sana tavsiyem sende bir süre Demetin ve arkadaslarinin dedigini denesen, biliyorsun enerji denilen birsey var belki gercekten fazla düsünüyorsun cok üzerine gidiyorsun bu konunu, olumsuz hissler ediniyorsun o yüzden olmuyor, bir süre düsünme kendini birseylerle oyalanmayi dene akisina birak.

takılmamak,düşünmemek elde olsaaa :KK14::KK14::KK14:

MERHABA kizlar Rabim bizlere hayrli guzel,saqliqli evlatlar nasib etsin.:KK16::KK16::KK16:

aminn cnm hosgeldin ,nasılsın ?:KK16::KK16:
yas kac?kac yıldır istiysun bebek?:KK31::KK31:

selam canim iyim tesekur ederim.22yasindayiM ,2yildir evliyim.evlendiyimizden istiyoruz.bidefe tub bebekde denedim neqatif oldu.insallah bi dahada denecem.rabim isteyen her kese cocuq nasib etsin.:KK50::KK50::KK8::KK8:

selam canim iyim tesekur ederim.22yasindayiM ,2yildir evliyim.evlendiyimizden istiyoruz.bidefe tub bebekde denedim neqatif oldu.insallah bi dahada denecem.rabim isteyen her kese cocuq nasib etsin.:KK50::KK50::KK8::KK8:

anladım cnmm,hayırlısı insallah bebeklerimiz bekletmez bizleriii ...

X