kızlar bebek hareketleri

nurgunhan

2. melegini bekliyor :)
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
1.342
31
43
slm aralık ayının tatlı anneleri, bebeklerinizin hareketlerini hissetmeye başladınızmı, ilk ne zaman hissettiniz hadi bakalım ilk kıpırtı heyacanını buradan paylaşalım :dance:

ben bişeyler hissediyorum ama kimse inanmıyor :KK43: karnım seğiriyor. pıt pıt atıyor ve bunu gözümle görebiliyorum :teytey:

ben bişeyler hissediyorum ama kimse inanmıyor :KK43: karnım seğiriyor. pıt pıt atıyor ve bunu gözümle görebiliyorum :teytey:

hah işte bendede tam olarak bu oluyor, göz seğirmesi gibi pıt pıt atıyo göbişim:sm_cool: ama doktor onun bağırsak hareketi olduğunu söyledi , bilmiyo o doktor bişi :eek:klava:

hah işte bendede tam olarak bu oluyor, göz seğirmesi gibi pıt pıt atıyo göbişim:sm_cool: ama doktor onun bağırsak hareketi olduğunu söyledi , bilmiyo o doktor bişi :eek:klava:

benimki kesinlikle gaz degil cnm bazen kaydigini hissediyorum bebegin isterse kimse inanmasin ama tekme zaten demiyoruz ama seyirme kesinlikle var:teytey:

benimki kesinlikle gaz degil cnm bazen kaydigini hissediyorum bebegin isterse kimse inanmasin ama tekme zaten demiyoruz ama seyirme kesinlikle var:teytey:

inanmayanlarda doktorlarda bişiycikler bilmiyorlar, yaw doğru hissediyoruzdur dimi bazen o kadar sevincim bir bağırsak hareketinemiydi diyip üzlüyorum

benim iki üc gündür kivrnaniyor sanki icimde balik gibi cok iyi hissediyorum o seyirmeler bendede cok oldu simid ikiside var

kizlar ben 10 haftalikken hissettim
adim gibi emininn normalde cook iyi bilirimm bagirsak hareketlerini
o bebegimdi icimde baska bisey yokki
yani eminimmm

bende hissediyorum pıtır pıtır atıyor seyiriyormuş gibi bakıncada görülüyor bence biz doğru hissediyoruz

kizlar dogrudur ama onlar seyirme gibi siz tam bi hissedin bakin nasil degisik oluyor o zaman farkli oldugu anlasiliyor doktorlarda zaten bence tam hissetmeyi diyordur bence

banada hissedemezsin dedi doktorum. ama ben sağ tarafımda sanki ufak bi baloncuk hareketi gibi h:enbuyukkk:issediyorum.
anacım o gaz hareketi ise bu gazlar hep aynı yerdemi oluyor.
gerçektende bişicikler bilmiyorlar. onlar bizim bebişlerimiz. canlarımız ve tabiki hissediyoruz. biz anneyizz.:enbuyukkk:

annem bana 2 aylıkken oynarsa erkektir erkek hareketli olurmus diyordu ama ben hiç bişi hissetmiyorum yani kıpırtı falan hiç biş yok sabırsızlıkla bekliyorum

kızlar bugün yavrumun cinsiyetini ögrenicem bakalım nee ayy çok heyacanlanıyorumm off akşam olsada gitsem ,, günden güne kıpır kıpır oynuyor canımın içi yavrum

2 gün önce balık suyun çinde çırpışır ya işte öle bişi hissettim ama gaz mıdı nedi bilmiom :))))

Ama eğer oysa çok süpper bişi yaaaa:))))

kızlar ben de 22 haftalık hamileyim bazen bebeğim çok hareketli oluyor tekmeleri çok sert oluyor ama bazı günler de hiç hareket etmiyor korkuyorum mesela dün ve bugun çok hareket etmedi sizce telaşlanmalımıyım..bu arada bebeğimin ilk hareketini 18.haftalarda hissetmeye başlamıştım..şu anda ise göbeğimin üstünde görebiliyorum vuruşlarını..

kızlar ben de 22 haftalık hamileyim bazen bebeğim çok hareketli oluyor tekmeleri çok sert oluyor ama bazı günler de hiç hareket etmiyor korkuyorum mesela dün ve bugun çok hareket etmedi sizce telaşlanmalımıyım..bu arada bebeğimin ilk hareketini 18.haftalarda hissetmeye başlamıştım..şu anda ise göbeğimin üstünde görebiliyorum vuruşlarını..

aaaaaaaaaaaa

X