Kızlar bebeğimin kollarındaki ne?

Zeynepzm0606

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2022
92
24
Kızlar 10 gundur bebeğim kolunda böyle kızarıklık oluyo bazen sol kolunda daha çok bazen sağda. Geçiyo başka yerden çıkıyo. Alerji mi sizce yoksa sinek ısırığı mı? Evde her odada sineklik var 2gundur dışarı çıkmadık ama kolubdaki kızarıklık arttı. Off kafam çok karıştı 😔😔

IMG_20240720_192513.jpg

Kızlar 10 gundur bebeğim kolunda böyle kızarıklık oluyo bazen sol kolunda daha çok bazen sağda. Geçiyo başka yerden çıkıyo. Alerji mi sizce yoksa sinek ısırığı mı? Evde her odada sineklik var 2gundur dışarı çıkmadık ama kolubdaki kızarıklık arttı. Off kafam çok karıştı 😔😔
Isırık gibi duruyor kremleyin kollarini sağlık ocağından krem yazdırın yaz aylarında çok oluyor sinektir bocektir malesef

Sıcaktan dedı bıze doktor ..1 hafta dıyette uyguladık..Paketlı gıda,domates,çilek,çikolata vs.hatta süt ve süt ürünleri bile ama değilmiş..

Çocugum sokaga cıkıyordu bu sıcaklarda öğleden sonrası bile ağır geldi...Bunun arkasından ishal ve kusma da geldi bize ya da denk geldi bilmiyorum...

22-23 derecelı odada tuttum salmıyorum..Hergün de duş aldırıyorum ve terlememesini sağlıyorum o zaman yokoluyorlar..

X