Kizlar Başima Neler Geldi Neler...

ok canım benimki penisilin deil benim minik kuşum çok aşşada yapılan iğne bebeğin anne karnında durmasını sağlıyomuş 7 hafta dayanıcam doktor 7 haftayı atlatırsak gerisi önemli deil bebek o zaman doğsada kuveze koyarız yaşar ama şuan doğarsa yaşatmak zor dedi onun için vuruluyorum iğne maşallah bebişimde hızla buyuyo 2 hafta once 550 gramdı dun kontrole gittim 824 gram olmuş:teytey:

yerim onu ben yaa
buyuyecek tabi annesi daha da kocaman olacak
benim isim zor
doktorum doguma kadar hem ilaç hem igne dedi

eylulnehircim çok büyük geçmiş olsun canım. Yatmanın ne demek olduğunu iyi bilirim benim de ilk ayımda düşük tehlikem vardı ve tam 1,5 ay yattım. Zor oluyo ama bebişlerimiz için sabrediliyo. Sende sabret ve çok dikkat et doktorun ne dediyse aynen uygula sonunda yavrun kollarında olacak...

çok geçmiş olsun..Allah beterinden korumuş seni ...bence doktorunda dediklerini yaparsan bi sorun çıkmaz ..tabiki sıkıcı ama bebiş .çin her şey değer değil mi..Allah sabır versin canım..bebişinede sağlık

çok geçmiş olsun canım yat dinlen mecbur olmadıkça kalkma canımm benimde bu ara kuyruksokumuma nağrı girio çok yoruldummu bi işte yapmıyorum ama alışverişe çıkmak bile yoruo artık benii dikkat etmeye çalışıyorumm inş sorunsuz bi şekilde atlatırız...

Ameliyattan sonra 2 hafta iki farkli antibiyotik kullandim. Bundan sonra her 4 haftada bir 1 hafta boyunca yine antibiyotik kuru yapacagiz.

Erken ( 12-14 haftalikken genellikle) atilan dikislerde bebegin normal zamanda dogma ihtimali %90'larda. Burada genellikle 36-37. haftalarda sezaryenle aliyorlar.

20 hafta ve sonrasinda atilan dikislerin basari orani kesin bilinmiyor cunku yeterli bilimsel arastirma yok. Hatta su anda benim bilgilerimi boyle bir arastirmaya aktariyorlar. Eh, bizim oglan simdiden bilime hizmet ediyor teyzesi)

Allah bebislerimizi korusun...

çok geçmiş olsun,çok üzüldüm ama artık kötü düşünme gerekeni yapmıştır doktorlar içini rahat tut,bol bol yatacaksın, inşallah hepimiz bebeklerimizi sağsalim kucaklarımıza alabiliriz

canım geçmişolsun aman dikkat et boşver bilgisayar başında geçirme 10 dakkanı hava almak sanada iyi gelecektir aman dikkat et lütfen kendine iyi bak allahım saglıkla zamanında almamızı nasipe tsin kollarımıza inşaallah amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…