Kizlar Bana Yardim Edin....

• Konu Sahibi BAYAN HEYECANLI 60:)
  • Başlangıç Tarihi
B

BAYAN HEYECANLI 60:)

Ziyaretçi
MERBABA, BEN YENİ ÜYEYİM, BEN DÖRT YILDIR EVLİYİM, YAKLAŞIK BİR BUÇUK YILDIR BEBİŞ İÇİN TEDAVİ GÖRÜYORUM, YUMURTLAMA OLMUYORDU, BU AY GONOPHANE KULLANDIM, BİR YUMURTA OLUŞTUĞUNU SÖYLEDİ DOKTOR,ŞİMDİ OVİTRELLE DİYE BİR İLAÇ VERDİ, BU İLACI KULLANAN VAR MI??? BU İLACI KULLANDIKTAN SONRA BEBİŞİMİN OLMA İHTİMALİ YÜZDE KAÇ ??? HER AY AYNI ŞEYİ YAŞAMAKTAN YORULDUM :çok üzgünüm NE ZOR ŞEYMİŞ :KK43:(((( BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM...ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

Canim Ilk Once Gecmisolsun Ben Bu Ilaci Kullanmadim Ama Corek Otunun Yumurta Gelistirmekte Buyuk Faydalari Varmis Hergun Bir Kasi Corek Otu Ye Bence Hem Ilac Degil Zararinigormessin Tekrardan Gecmis Olsun Canim

Canim Benim Teşekkür Ederim...deneyeceğim Inşallah Iyi Gelir...

canım bende çörek otunu duydum ve denedim.. tüp tedavisindeyken bir yerde okumuştum bir dilim ekmeğe bal sürüp üzerine biraz tarçın ve çörekotu atıyormuşun bende denedim ek ilaçta vermişti doktor yumişler birden gelişti.. her şeye çörek otu atıyordum bir ara..:)) ben faydasını gördüm bebişler geliyor hemde ikiz...:))

canım geçmiş olsun ebnde senden aynı durumdayım dr sna agöbekten yapılan ignelerden vermedimi yu7murta gelişmesi için ebnd ed eyumurta olmuyo ama o igneler sayesinde oluyo ben gecen ay asılama yaptırdım tabi sonuc alamadım ama 3 tane yumrutam gelişmişti ve gelişeblerde vardı yani anlaömadım senin gonaphane kullnamana.......

öncelikle geçmiş olsun bendede yumurtlama hiç yok...bu siteden bi arkadaş bana bala tarçın karıştır ye ve sakızını tarçına batırarak çiğne dedi bende şimdi bunu deniyorum umarım bi işe yarar....geçmiş olsun allah şifa versin....inş. en kısa zamanda yüce rabbim bizede anne olmayı nasip eder.....

ya aslında bana verdiği o ovitrelle iğneymiş dün iğneyi yaptırdım, aynı zamanda bu ay HSG de çektirdim, yalnız o iğneyi koldan vurdular göbekten değil, bilmiyorum , biraz umutlanmak istiyorum...inşallah Allah hakkımızda hayırlısını verir....

ya aslında bana verdiği o ovitrelle iğneymiş dün iğneyi yaptırdım, aynı zamanda bu ay HSG de çektirdim, yalnız o iğneyi koldan vurdular göbekten değil, bilmiyorum , biraz umutlanmak istiyorum...inşallah Allah hakkımızda hayırlısını verir....

koldan cilt altına yapılması gerekir zaten .göbekten yapılan folikül geliştiriciler.sen tablet olarak almışsın.bundan sonuç alamazsan ikinci tur tedavi oluyor.ilaç doğru uygulanmış sana.bu arada folükülün kaç mm iken ovitrelle yapıldı.ve kaçıncı gün.şimdiden tşk.

MERBABA, BEN YENİ ÜYEYİM, BEN DÖRT YILDIR EVLİYİM, YAKLAŞIK BİR BUÇUK YILDIR BEBİŞ İÇİN TEDAVİ GÖRÜYORUM, YUMURTLAMA OLMUYORDU, BU AY GONOPHANE KULLANDIM, BİR YUMURTA OLUŞTUĞUNU SÖYLEDİ DOKTOR,ŞİMDİ OVİTRELLE DİYE BİR İLAÇ VERDİ, BU İLACI KULLANAN VAR MI??? BU İLACI KULLANDIKTAN SONRA BEBİŞİMİN OLMA İHTİMALİ YÜZDE KAÇ ??? HER AY AYNI ŞEYİ YAŞAMAKTAN YORULDUM :çok üzgünüm NE ZOR ŞEYMİŞ :KK43:(((( BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM...ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

yumurtan kaliteli folikülün doğru zamanda çatladı eşinin de sperm sorunu yoksa ihtimal yüksek.her 10 kişiden ikisi bu yolla hamile kalıyor unutma canım.

canım ya doktor tek yumurta var dediği zaman inan çok sevindim o ara sanırım 18mm dedi, ilacı adedimin üçüncü günü kullandım gonopheni yani, ilaç bittikten beş gün sonra 26 sında doktora gittim ve yumurtanın oluştuğunu söyledi, dediğim gibi sanırım 18 mm dedi ve aynı gün işte çatlatma iğnesi oldum, eşimin sperm sorunu yok,bundan sonrası artık umut ...hakkımızda hayırlısı ...yalnız doktor yumurtanın çatlayıp çatlamadığına bakmak için çağırmadı... ne zaman çağırması gerekiyodu acaba..onu da bilmiyorum

canım umarım olumlu sonuç alırsın. bu arada ilişki sonrası 3 -4 gün ağır iş yapma .ıstırahat et.

Bende ovıtrelle iğnesini çarşamba günü vurdurdum.Bakalım sonucunu bekliyoruz

canım ya doktor tek yumurta var dediği zaman inan çok sevindim o ara sanırım 18mm dedi, ilacı adedimin üçüncü günü kullandım gonopheni yani, ilaç bittikten beş gün sonra 26 sında doktora gittim ve yumurtanın oluştuğunu söyledi, dediğim gibi sanırım 18 mm dedi ve aynı gün işte çatlatma iğnesi oldum, eşimin sperm sorunu yok,bundan sonrası artık umut ...hakkımızda hayırlısı ...yalnız doktor yumurtanın çatlayıp çatlamadığına bakmak için çağırmadı... ne zaman çağırması gerekiyodu acaba..onu da bilmiyorum

canım catlayıp catlamamsına bakma için genelde dr cagırmıyolar yani sen igneyi vurunduktan sonra 3 gün eşinle yakınlas.... bende dr sordum bunu catlamasına neden bakmıyosun diye dedi catlamasıda önemli ama en önemli olan döllenemesi dedi artık sen bundan sonra allaha emanet et canım inş. hakkında hayırlısı olur ve bize burdan güzel haberler verirsin

kızlar gebeliğin erken belirtilerinde cinsel istek artması veya azalması var mı.diğer erken belirtiler neler .beni aydınlatabilir misiniz.

X