Kızlar bana neler oluyor

Poncukfan

Allah bana yeter
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
301
191
30
Kızlar 65 gün oldu doğum yapalı sezeryanlı doğum yaptım bir ay önce idrarda yanma vardı doktora gittim doktor fitil verdi emzirdiğim için fitil bitti yanma geçmedi akıntı da oluyor bide vajinada hala kasılma oluyor bebek varken nasıl acıyordu ya rahim büyüdüğü için öyle benzer şeyler yaşayan var mı napmalıyım Doktora gitmeuwde korkuyorum ilaçlar sütüne geçer diye 😪😪

Kızlar 65 gün oldu doğum yapalı sezeryanlı doğum yaptım bir ay önce idrarda yanma vardı doktora gittim doktor fitil verdi emzirdiğim için fitil bitti yanma geçmedi akıntı da oluyor bide vajinada hala kasılma oluyor bebek varken nasıl acıyordu ya rahim büyüdüğü için öyle benzer şeyler yaşayan var mı napmalıyım Doktora gitmeuwde korkuyorum ilaçlar sütüne geçer diye 😪😪
Idrar yollarinda iltihaplanma var sanirim tekrar fitil verir zaten emziren anne antibiyotik kullanamıcağına göre

Canı
Canım teharet suyuna elma sirke si köy onunla temizliğini yap ne kadar rahatladığını göreceksin bende iltihap çıktı ilaç fitil fayda etmedi burada kızlar sağolsun dedi yaptım çok şükür geçti çok kötü bir his gerçekten allah yardımcım olsun ben hala kullanırım iltihap olmaması için çünkü maalesef biraz çocukluk dan kalma bir durum tekrarlaması n diye önlem

X