kızlar bana bı yardımcı olurmusunuz?????

E

elçinzeynep

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elçinzeynep
ya kıslar ben evlenelı 6 oldu hıc korunmamamıza ragmen bebıs olmadı ben artık bı doktora gıtmek ıstıyorum ama ramazan dolyaısıyla bu ayda erteledım . esımde bayramdan sonra beraber gıderız dedı sımdı ben kadın doguma o urolojıyemı gıtcez.ama ben bekleyemıyorum yarın bı ıdarar tahlılı vermek ıcın gıdıcem kadın doguma sımdı arkadaslar ben yarın gıttıgımde muayne olmadan hangı tahlıllerı yaptırmam gereklı yanı bı sorun olmadıgına daır ıllakı muayne mı olmam lazım

kan ve idrara bakılıyor önce hormonlar ne durumda o öğreniliyor ultrasonlada rahime yumurtalıklara falan bakılıyor ama sen yine de muayene ol bence iltihap falan varsa engelleyebilir gebeliği 2 dklık birşey zaten gözünü kapa sık dişini

canım benim mrb evleneli 6 aymı oldu yaptırman gerekenler TSH,AÇLIK KAN ŞEKERİ,TAMKAN,İDRAR,ANTI HBS CNM BU KADAR

İlk önce sen git bir muayene ol... Sende bir sorun yoksa eşinden sperm analizi isticekler ve ürolojiye göndereceklerdir... Bak eğer niye olmuyor diye stres yaparsan sırf bu yüzdende bebeğin geç olabilir... Muayeneni ol ve herşeyi oluruna bırak. Sakın sıkıntı yapma...

ya bende 6 aylık evliyim ve hiç korunmadım bende çocuk tedavisi olmak istiyorum ama doktorlar bekle 1 yıl diyolar ama ben beklemekk istemiyorum zorluyolar tedavi yapmıyolar napmam gerek arkadaşlar:KK43:(((

vucut ancak 6 ayda kendini topluyor bundan sonrasına bak 8-9 ay olsun bencee.benim öyle oldu

X