Kızlar balayına giderken neler götürdünüz?

Otel mukemmel herseyiyle.Herkese oneririm.Yemekleri olsun ikramlari superdi.Ozel balayi suitinde kalmistim biraz tuzluydu ama degdi yani.Sonucda kac defa balayina gidecez ki:))Cok fazla kiyafet gerekmiyor.9-10 gun kaLdik ve goturduklerimin cogunu giyemedim.Ustelik de ucakda ekstradan para odemis olduk, valizim fazlaydi diye.Balayi ciftlerinin gidecegi tam bir ask gemisi diyebilirim.Odamizda ozel ikramlar vardi, yatagimizda gul yapraklari falan.Temizlik bakimindan da cok memnun kaldik.Hemen hergun havlular degistirildi ve odalar temizlendi.Rahat olacaginiz iki uc kat elbise yeterde artar bile.Ozel gece kiyafetleri lagzim tabi malum balayi ciftisiniz.Mayo alabilirsiniz yaniniza, bayanlara ozel havuzu var, otelin ustkatinda..Biri topuklu, digeri gunluk rahat birer ayakkabi yeterli.Kamera ve fotograf makineside goturun o anlari olumsuzlestirmek icin..Sakin havlu kisisel temizlik bakim urunu almayin.Dis fircasi, sabun, sampuan, yikanma lifi,dis macunu, tarak, havlular bornozlar bol bol var.Esimde bende cok memnun kaldik.Nasipse yine gitmek istiyoruz.Biz gunduzleri bol bol gezdik turistik yerleri...Araba kiralamistik esnafi biraz paragoz soyliyim.Turistleri tamam da kendi insanini bile kaziklamayi seviyorlar.Taksicileri, araba kiramala yerleri vede turistik esya satan saticilari cok fenalar.Beraya giderken hemen onun oldugu cadde ki araba kiralama yerini hic onermiyorum.Adini unuttum simdi, herturlu pis isi yapan adamlara benziyorlar bogazinda altin kolye ve yanlarindada rus kadinlar.Aramizda tatsizlik cikmisti, cok uyaniklar arabayi full kaskolu kiraladik.Bize birsuru masraf cikardilar.Gozumuzu korkuttular akillarinca.Polise gidip sikayette bulunduk bizde.Ortaligi bos bulmuslar.Boylelerine dikkat edin aman deyim.Beranin hemen yaninda rus oteli vardi.Belki simdi yoktur bilemem.Antalyayi cok begenmedim nasil bu kadar une kavusmus onuda anlamadim.Diger deniz kiyisindaki illerimize gore bir farki yok.Otel cocuklu aileler icinde cok iyi. Palyaco ve cizgi film karakteri gibi ozel iki-uc kisilik bir takimlari var, cocuklari eglendirmek icin.Gitmek isteyenlere siddetle oneririm.Allah mesud etsin..sevgiler...

Son düzenleme:
o lısteyı yazan bayanı teprık ederım benım balayı aceleden olunca rahat setler aldım bır kac tane gerısını ordan aldım lıstedekılerı al pıjama:)dısında

Düğün telaşında unutma ihtimalim çok yüksek olduğu için kendimce bir liste çıkardım. Biraz detaylıca ama :) Umarım işinizi görür..

BALAYI HAZIRLIKLARI

Kullanılacak bavulların düğünden önce hazırlanması
Nüfus cüzdanıları çantaya konacak
Bilet ve otel faturaları çantaya konacak
Diş fırça ve macunları
Tarak-Fırça
Cımbız, törpü ve tırnak makası
Plaj havluları
İç çamaşırları
Bikiniler
Plaj kıyafetleri
Günlük kıyafet
Gece kıyafetleri
Çanta ve portföy
Sandalet, plaj terliği ve topuklu ayakkabılar
Takılar
Plaj Şapkası
Plaj çantası
Saç tokaları
Makyaj malzemeleri
Oje, aseton ve bolca pamuk
Parfüm
Güneş gözlüğü
Güneş kremleri ve yağları
Güneş sonrası nemlendirici
Şampuan
Saç kremi
Şarj cihazları
Fotoğraf makinesi
Yedek piller ve adaptör
Ağrı kesici, yara bandı
hahaa :KK1: valla ben erkek olsam eşimi bırakır bavullarla giderim balayına oturacak yer kalmadı yahu :KK1:

Of yaa birden balayına gittiğim gün aklıma geldi özledim valla :KK43:(

Çeşitli iç çamaşırları ve saten gecelik,baby doll almayı unutma canım :KK34:

Arkadaşlar listeye bayıldımmm beeenn :KK16:

Biz de 4 haziranda çıkıyoruz kısmet olursa 5 gün kalıcaz. Allahtan uyguna denk geldi , erken rezervasyondan yararlandık 31 ocakta 820 TL'ye Antalya-Queen Elizabeth'e yaptırdık rezervasyonumuzu. Gerçi haziranda 1 yılımızı doldurucaz ama geçen yıl gitmek istemedik ben biraz ev kuşu olduğum için evimize doyalım istedik :KK17:

kızlar şimdi balayı listelerinizi görünce kendi balayım geldi aklıma bnde uzunca bi liste yapıp gzl bi bavul hazrlamıştım geçen haziran ayında... neyse bz düğün gecesi bara falan gttik snra otelde kaldık o gn ama sabah 5 te falan otele döndük 6 buçuktada yola çıkmamız lazım uyumayalım uyanamayız ddik 7yi 10 geçe havaalannda lazım 2mizde bi gzl uyyakalmışız gözümü bi açtım saat 7 !! bide kıbrısa gcez en geç 7yi 10 geçe alanda olmamız lazım daha gelinliğimi kutuya falan yerleltirmemişim düşünün neyse onu oraya bunu buraya tıkıştırdık atladık arabaya bavulu aldım frladık adımız anons edilio nyse son anda yetiştik ohh ddik otele gttk biraz dnlendik hadi ddik havuza...bn bavulu bi açtım oda ne!!! duvağım,gelinlik aykkabım hepsi bnmle:)) bikinimin bitanesinin altı var diğerinin üstü var kızlar halimi tahmn bile edemezsinz :)) gülermsn ağlarmısın neyse ordan almak zorunda kaldık bişiler :))) şimdi gülerek hatırlıorz o ayrı tabi:)

kızlar şimdi balayı listelerinizi görünce kendi balayım geldi aklıma bnde uzunca bi liste yapıp gzl bi bavul hazrlamıştım geçen haziran ayında... neyse bz düğün gecesi bara falan gttik snra otelde kaldık o gn ama sabah 5 te falan otele döndük 6 buçuktada yola çıkmamız lazım uyumayalım uyanamayız ddik 7yi 10 geçe havaalannda lazım 2mizde bi gzl uyyakalmışız gözümü bi açtım saat 7 !! bide kıbrısa gcez en geç 7yi 10 geçe alanda olmamız lazım daha gelinliğimi kutuya falan yerleltirmemişim düşünün neyse onu oraya bunu buraya tıkıştırdık atladık arabaya bavulu aldım frladık adımız anons edilio nyse son anda yetiştik ohh ddik otele gttk biraz dnlendik hadi ddik havuza...bn bavulu bi açtım oda ne!!! duvağım,gelinlik aykkabım hepsi bnmle:)) bikinimin bitanesinin altı var diğerinin üstü var kızlar halimi tahmn bile edemezsinz :)) gülermsn ağlarmısın neyse ordan almak zorunda kaldık bişiler :))) şimdi gülerek hatırlıorz o ayrı tabi:)

BRC :)))))
yüzümde bir gülümseme ile yüreğim hoplaya hoplaya okudum yazını :) biraz eğlence, biraz hayal kırıklığı ile.. yine de mutlu olmuştun değil mi?

BRC :)))))
yüzümde bir gülümseme ile yüreğim hoplaya hoplaya okudum yazını :) biraz eğlence, biraz hayal kırıklığı ile.. yine de mutlu olmuştun değil mi?

tabiki cnm çok mutluyduk hala ilk günkü kadarda mutluyz allah herkese yaşatsın (ama aksilikler dışındakileri:))))) şimdi gülüyoruz işte anı oldu:)

X