kızlar balayı için yardım edermisiniz

yaqmur199

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
1.262
231
merhaba kızlar ya kaç gündür uyku uyuyamıyorum artık sürekli otel bakmaktan. bana yardımcı olun lütfen temmuzun sonunda düğünüm olacak nasipse.1 ağustos ta balayına çıkıcaz ama bir türlü balayı oteli bulamıyorum ve daha öncede öyle çok tatile gitmiş insan değilim neresinin denizi güzeldir neresi çok sıcaktır nem çoktur bilmiyorum. bana marmaris muğla fethiye tarafından ya da sizin gidipte beğendiğiniz bi yerden otel tavsiye edebilirmisiniz lütfen. denizi güzel çok dalgalı olmayan ve otelinde denize 0 olduğu biyer biliyosanız lütfen yardımcı olun sinir basıyo artık beni eve ne alıcam nasıl alıcamdan çok otel düşünür oldummm

Muğla tarafında önerebileceğim denize 0 otel İskelem Otel
Muğla-Akyaka'da tavsiye ederim.
Balayını orda geçirmiştik.

canım bizim mayısta düğünümüz marmariste casa de maris otele gidicez 5 yıldızlı herşey dahil bize 1700 e geldi. tavsiye ederim marmaris merkeze 3 içmelere 4 km tam ortada bi otel bulduk denize sıfır bi otel ve balayı oteli :) hani otel sakin olsun dersen burayı öneririm ağustonda tam sezon gerçi kalabalık olur eğlenirsiniz. almanlar oluyor genelde zaten en azından antalya gibi çok açık secik ingiliz görmezsin :)

Otel olarak tavsiye edebileceğim bir yer gelmedi aklıma açıkçası. Ama Fethiye nin denizi çokta sakin sayılmaz bilginiz olsun. Marmaris in denizi süper ötesi ama orda da pek Deniz sıfır otel görmemiştim. Günübirlik gitmiştim Bodrum dan. Size hem denizi hem de otel kalitesi açısından Bodrum u tavsiye edebilirim. Kaldığım otelin adını anımsayamadım 1 kez otelde kaldım onun harici sürekli devremülk olduğundan anımsayamıyorum. Ama Bodrum da genelde sıfırdır oteller denize

canım bende kısmetse 9 eylülde evleniyorum ve balayı araştırmalarındayım bende. düşündüğüm otellerin isimlerini bi söyleyeyim sana bi bakın istersen.
Aquasis Deluxe Resort & Spa aydın didim
Holiday Village Turkey muğla-dalaman sarıgerme
Kadıkale Resort & Spa bodrum-turgutreis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…