Kizlar bakin hamilemiyim;)

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
Hayirli günler kizlar:KK66:
ben simdi sabah erken kalkdim ve test yapdim.... testi yapdim ilk önce hemen 1 cizgi cikdi sonra 5-10 dakka sonra silikde olsa 2 cizgi gözkdü zaten zaman gecdikden sonra daha net oldu...

cammeram ile cekdigim resim cok MB oldugu icin yükleyemedim...simdi aradan 2 saat gecdi ve cizgi daha net:KK66: onun resmini yüklüyorum sizde bu tam bir hamileik sonucumu:KK66:

benim aldigim test erken hamilelik testi, yani önceden belirliyen test...adet gecikmem oldugu icin bunu tavsiye etti eczanedeki bayan... $Foto0101.jpg $Foto0100.jpg

hamilesiniz gibi görünüyor, hemen bir kan testi yaptırın imkanınız varsa...Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :nazar::nazar::nazar:

ben simdi sabah erken kalkdim ve test yapdim.... testi yapdim ilk önce hemen 1 cizgi cikdi sonra 5-10 dakka sonra silikde olsa 2 cizgi gözkdü zaten zaman gecdikden sonra daha net oldu...

cammeram ile cekdigim resim cok MB oldugu icin yükleyemedim...simdi aradan 2 saat gecdi ve cizgi daha net:KK66: onun resmini yüklüyorum sizde bu tam bir hamileik sonucumu:KK66:

benim aldigim test erken hamilelik testi, yani önceden belirliyen test...adet gecikmem oldugu icin bunu tavsiye etti eczanedeki bayan...Eki Görüntüle 371585 Eki Görüntüle 371586

çok sevindim zilanurcummmmmm yupppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiii teyteyteyteyyyyy teyze oluyorummmmmmmmmmmmmmm

:):):):):):):):):):):):):):)

en son belirtilerin nelerdi benim hafif baş dönmem oldu bide sol kasığımda batmalar suanda belimde ince ince sızı var reglim geçeli bugün 3 gün oldu :)

hamile görünüyosun bu teste göre...
kandada baktır en kısa zamanda canım..
hayırlı olsun....

en son belirtilerin nelerdi benim hafif baş dönmem oldu bide sol kasığımda batmalar suanda belimde ince ince sızı var reglim geçeli bugün 3 gün oldu :)

sen neden test yapmiyorsun???? yapsana bak geceli 3 gün oldu bende sikayetler:
bel agrisi
gögüsde hassasiyet
devamli uyuma hissi, cok yorgunum bu aralari birde yemek yedikden sonra asiri siskinlik hissi

sen neden test yapmiyorsun???? yapsana bak geceli 3 gün oldu bende sikayetler:
bel agrisi
gögüsde hassasiyet
devamli uyuma hissi, cok yorgunum bu aralari birde yemek yedikden sonra asiri siskinlik hissi

canım kan testini ne zaman yaptıracan veya doktora ne zaman gidecen?

sen neden test yapmiyorsun???? Yapsana bak geceli 3 gün oldu bende sikayetler:
Bel agrisi
gögüsde hassasiyet

bu akşam iş çıkışı kliniğe gidicem idrar testi yaptırıcam akşam yazarım artık burayaa inşaallaaahh güzel ve müjdeli haberlerleeee öptümyanaktannnn

Canim benimde test sonucum ayniydi ve sonuc olarak hamileydim :-) isteyen herkese versin RABBİM

benim aldigim test erken hamilelik testi, yani önceden belirliyen test...adet gecikmem oldugu icin bunu tavsiye etti eczanedeki bayan...Eki Görüntüle 371585 Eki Görüntüle 371586

tebrikler hamilesin bariz belli hayırlı olsun canım

kadin doktorumu aradim bana pazartesi günü gel dedi:KK66: tam kesin belli olur dedi, annelik defterinide getir dedi, ikinci bebegin kayidini yapariz dedi:KK66:

kizlar shoktayim, su anda wc den cikdim ve az kahverengi leke vardi....cok üzüldüm ben simdi adet mi oldum???? yoksa bu bir yerlesme kanamasimi???

X