kızlar bakın bı lütfen

al benden o kadar anlatayım onceden verıyodum nese alıyodu guzelce çekıyodu hanı randumanlı bı emıslerı varya onu yapıyodu sonra yorulup dınlenıyodun sonra 3 kezcekıyo sonra duruyo bu olayı bır kaç kez yapıyo sonra memeyı bırakıyo alıyo bırakıyo alıyo bırakıyo sonrada bu haldeyım
geçmiş olsun hepimize,ben şu anda ikinci oğuluşu büyütyorum:nazar:,3,5aylik olmuş Efem:emir_bebek:,kızlar 3-5ay arası bebekler çok meraklı oluyorlar,her şeyi görmek tatmak ve duymak isterler,benimki de bırakıyor biraz emdikten sonra memem şişiyor ama yapıcak bir şey yok beklemekten başka,ben bu okulu ilk oğlumda geçtim(bir tık gelse bi ses vea ışık,eşim geçse yanında vea seslense hemen bırakı verir emmeyi),ve şu anda tecrubeliğim:kahve:,bebekler gerçekten acıkırsa emzirin,yoksa o ilgi istiyora.s,onunla oynayın,spor yaptırın massaj,agu mugu soyleyin yurulsun ondan sonra oyuncak eline verin kendi bişeyler uğraşsın,ondan sonra emzirin,artık bebekler daha fazla zaman boşlukları emzirmeden diğer emzirmeye bırakıyorlarcokacimcoook,ama acıkınca daha fazla yıyiyorlar,yane onun gün rejimi yavaşça değişiyor,ve siz bunu farkedinkaydirigubbakcemile5

gunduz almaz oldu ratık kızlar sagıyorum 2 saate bır ıkısındende 100cc anca cıkıyo gece emiyo bır tek bazen sut yetısmıyo mama verıyom yapacak bıseyım yok artık bennımkıde bole buyuyecek bıraz ezıyetlı

X