Kızlar bakarmisiniz

Posta treni

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2016
1.431
941
Kızlar size sormak istediğim bişey var.Cocuklarimin hatim cemiyeti oldu.Mevlut gibi.gelenler çocuklara biseyler taktılar.hepsini toplayıp çocuklara birşey yapayım dedim dolarlar vardı.bozdurmaya götürdüm.uc dört tanesini ayırdılar bunlari alamayiz dediler.kenarinda kıyısında küçücük yırtıklar var.bankaya götürdüm değiştirirler mi acaba diye almadılar.hic başına böyle bişey gelen varmı.Dovizde degisim oluyormu

Dövizde yırtık kabul edilmez

Bankada deyisirler diye biliyorum

Yurtiçinde yırtık, hasarlı döviz geçmez. Ancak yurtdışına çıkan tanıdıklarınız varsa onlara verebilirsiniz. Nasıl bizde yırtık TL kullanılıyorsa onlar da kendi paralarını kendi ülkelerinde kullanabilir. Bazı döviz büroları da deperinin altına alabiliyor.

Değerinin altinada olsa vericem artık.baskasina goturemem bhnlari.bilerek yapıldıysa saygis8zlik bence

benim bildiğim atmlerde döviz yatırılıp çekilemiyor. gişeden yatırmanız gerekiyor. ben düğünümde yatırılan dövizleri yatırmıstım giseden ama atmden denemedim hiç
Kuveyt Turk'un bankamatiklerinde her turlu doviz alim satimi var aklınızda olsun, makası da cok acik degil ustelik, dovizcilerle asagi yukari ayni degerde alim satim oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…