Kizlar bakar misiniz kist amaliyati olanlar

Yaa o ağrıları 3sene yaşadım halıları tırnakladığımı bilirim gece yarıları uyanıp, gün saat fark etmeksizin,ameliyat sonrası sabah hemşire geldi ne kadar rahat gece geçirdiniz öyle dedi, ameliyat acısı devede kulak kaldı yani nasıl rahat uyumuşsam artık.
Tabi çikolata kisti tüpümü eritmiş alındı mecbur, sağ yumurtalıktan da dermoid kist çıkınca rezerv azaldı tüp bebek denedik mecbur o da 8.haftada kalbi durdu.
Çikolata kisti tekrarlayabilir diyorlar benimki hemen çıktı ama eskisi gibi şiddetli ağrılarım yok, 2sefer yokladı 1sene içinde, diyorum ya regl de değişen birşey olmadı maalesef 10gün sürüyordu 9a düştü
Benim çok şükür tüplerim açıldı yapışıklık yapmış endometriosiz. Bir de çift taraflı çikolata kistlerim alındı. 1 sene oldu evleneli. Doktor yumurta takibi ile başlayalım ilk dedi bakalım inş aşılama tüp bebek falan gerek kalmaz . Siz tüp bebek tedavisi mi görüyorsunuz tek tüpünüz var mı

Gebeliği çok etkiler mi bilmiyorum ben ameliyat Öncesi kimyasal gebelik geçirmiştim yapışık tüple hemde. Geçen ay da soğan kürü yaptım ama bir fark göremedim. Takviye kullanın inositol içeren B12 ve folat formlu takviyeler yumurta kalitesine etkili kendimde gözlemledim
Şimdilik çinko magnezyum takviyesi kullanıyorum kısa dönemlik beslenmeme dikkat ediyorum. Kuruyemiş kuru incir kuru üzüm havuç nohut hergün tüketiyorum bir de aslanoençesine başladım ağrılarımı bir nebze olsa baskılar ümidiyle yumurtlamaya da etkiliymiş

Benim çok şükür tüplerim açıldı yapışıklık yapmış endometriosiz. Bir de çift taraflı çikolata kistlerim alındı. 1 sene oldu evleneli. Doktor yumurta takibi ile başlayalım ilk dedi bakalım inş aşılama tüp bebek falan gerek kalmaz . Siz tüp bebek tedavisi mi görüyorsunuz tek tüpünüz var mı
En güzel karar olmuş sizin ki, tüpler açıksa çok iyi şansınız yüksek,kist çok büyük engel değil bence. Benim ikinci çocuk istemim ilki doğal oldu çok şükür 11yaşında, ama 4yıldır bu işlerle uğraşıyorum herşey ağrılarımla başladı sürdü gitti, yaş gidiyor o yüzden hız verelim dedik, kayıp yaşayınca akışına bıraktım. 38 yaşındayım ameliyat sonrası 6ay olmazsa tüp bebek deneyin demişti doktorum, denedik nasip olmadı,ara verdik bakalım zaman ne gösterecek

X