Kızlar bacağımda varis oluştu. Ağrım çok. Sizde de var mı?

DilekYazar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2008
985
0
41
Arkadaşlar, sağ bacağımda varis oluştu. ve geceleri uyutmuyor çok ağrım var. Ne yapmam gerekiyor. Yarın doktara gideceğim ama yardım edin.:Saruboceq:

Arkadaşlar, sağ bacağımda varis oluştu. ve geceleri uyutmuyor çok ağrım var. Ne yapmam gerekiyor. Yarın doktara gideceğim ama yardım edin.:Saruboceq:

Selam dilek bende de varis sorunu var ama hamile kalmadan önce de bu sorunu yaşıyordum. Hamile kalmadan önce teavi olsamda tekrar nüksettti hamileleğimden dolayı. Benim her iki bacağımda da var ama sağ bacağımdaki daha kötü varis sanki su toplamış gibi şişiyor. Akşamları yatarken ben de ayağımın altına yastık koyuyorum tek çözüm bu inan ki başka da yok. Doğumdan sonra tekrar tedavi olucam yoksa bu ağrılar çekilmez. Gündüzleri varis çorabı kullanıyorum ağrısını hissetmiyorum ama aşamları da yastık kullanıyorum sana tek tavsiyem bu olacak canım. Hadi az kaldı biraz daha sıkalım dişimizi canım...

kıslar bendede acayip bacak ağrıları var. bacaklarımda pembe kalın damarlar ortaya cıktı.genişlemeden dolayı olabilir ama bu ağrılarla napıcam bilmiyorum.bacaklarım ve belim ağrıdan kopuyor

benim iki ayagimdada varis cikti.ozellikle sag ayagim muthis derecede agriyor.wc her gidip geldigimde resmen agliyorum.dr ypacak bisi yok.doguma az kaldi dayanacan diyor.tek alternatif ayagini uzatip altina yastik destekleyeceksin.fazla ayakta durmayacaksin.bende odemde var.baldirlarimda minick yuvarlak yag bezeleri cikti.bunun ne oldugunu bilen varmi?varistenmi odemden mi yoksa baska bisimi bilmiyom.dokununca agriyo okadar.umarim hepsi dogumdan sonra gecer:KK43:

Selamlar bende Mart annesiyim. Benimde vajınamda varis çıktı. Yine halinize şükredin :) Varisler için doktorunuz herhangi birşey önerdi mi? Benim ki doğumdan sonra geçer bebek baskı yapıyor damara dedi..

benimde bacaklarımda pembe pembe damarlar cıktı. sabah resmen yataktan yorgun uyanıyorum.bacaklarım ağrıdan kopuyor. gittikce de ağırlaşıyor. artık yapacak bişey yok ayaklarımızı yukarı dikip dinlenmekten başka.dayanıcaz yavrularımız için..

kızlar eğer krampta giriyorsa bir kac gün içinde bacakta varis cıkıyor beliriyor...bana kramp griyordu bacaklarıma dr uma söyledim varis corabı al dedi ve kalsiyum toz ilaç verdi...artık kramp ve varis yok...ama ilacımı içmezsem yine krap giriyor geceleri bacaklarıma...allah hepimizi saglıkla kurtarsın...yavrularımızıda sag saglim kucagımıza almak nasip etsin büyük allahım....

X