kızlar arzu doğuma girdi

ayyyyyyyyyyyy maşallahhhhh yaaaaaaa...
allahım banada nasip et hayırlı bi evlat inşallah

her doğumu okuduumda önce gözlerim doluyo sonraheyecanmı korku mu ismini koyamadıım bi şeyler yaşıyorum.Allah bebişesağlık uzun ömür versin...

canımmm arkadaşıımm bugün kontrolüm vardı giremedim forumaaa.aayyyyyyyyyyyy çookk sevindim güzel kızımız dünyaya gelmişş.a.s.tebrik ediyorum canımma.s..allah analı babalı büyütsün arkadaşımmmmmmmmmmm:1hug:

arzucum allah analı babalı buyutsun canımm cok sevındım cok hayırlı bı gecede dogurdugun ıcın sanada gecmııs olsun canım

canım arzucum, Allah analı babalı büyütsün, gözünaydın. ben de o gece sancılandım ama ne yazık ki benimki yalancı sancıymış, yoksa aynı zamanda doğuracakmışız, bebişini öp benim için.

sinemcigim inş. canım allahım bzilerede o mutlulugu yaşatır:) demek arzu yine yiyerek gitti heh :))) gece de yiyo gündüzde anacıgım :roflol:

Aaa canımm yaa hem şaşırdım hemde çok sevindimm...hade gözün aydınn tatlım...ne güzel sende kavuştunn yavruna darısı bizee..:eek::nazar:

öp ecenası benim içinna.s.

bi kaçgün forma girmedimmm ne ler olmuş nelerr

Canım arkadaşlarım,Şeniz
Hepinize ayrı ayrı cok tşk ediyorum amaa Sinemcim sana sonsuz tşk ediyorum canım,her an yanımda olman cok güzeldi,eğer mümkün olursa bende senin yanında olacağım canım,
Kızlar bu duygu gerçekten anlatılmıyor yaşanıyor, Ecenas hanımla şükürler olsunki iyiyiz,tek biraz ağrılaırm var tam uzun oturamıyorum pc başında, canım kızımı cok seviyorum o benim herşeyim,en kısa zamanda Güzel mübarek günde gerçekleşen doğum hikayemi yazmaya calışacağım,bu akşam yazabilirim inş.
Hepinizi tek tek öpüyorum arkadaşlarım çok sağolun iyiki varsınız,a.s.

Canım arkadaşlarım,Şeniz
Hepinize ayrı ayrı cok tşk ediyorum amaa Sinemcim sana sonsuz tşk ediyorum canım,her an yanımda olman cok güzeldi,eğer mümkün olursa bende senin yanında olacağım canım,
Kızlar bu duygu gerçekten anlatılmıyor yaşanıyor, Ecenas hanımla şükürler olsunki iyiyiz,tek biraz ağrılaırm var tam uzun oturamıyorum pc başında, canım kızımı cok seviyorum o benim herşeyim,en kısa zamanda Güzel mübarek günde gerçekleşen doğum hikayemi yazmaya calışacağım,bu akşam yazabilirim inş.
Hepinizi tek tek öpüyorum arkadaşlarım çok sağolun iyiki varsınız,a.s.

Arzucum hayirli ugurlu olsun tebrik ederim,ne guzel prensesine kavustu allah anali babali saglikli sihhatli buyutmen dilegiyle... Sevgiyle kal..

canııımmmmm hoş geldin maşaallah toparlanıp pc ye oturmuşsun... hikayeni sabırsızlıkla bekliyoruz.. ve ecenasımızın resiminide... evet canım çok gzel bi gecede ecenasımızı kucagına aldın rabbim inş hayırlı bi evlat olmasını nasip eder yuvanıza huzur ve bereket getirir..

arzucuğum kavuşmuşsun ecenasa.. allah analı babalı büyütsün cnmm çok güzel bir duyguymuş di mi cnmm allah herkeze nasip etsin inşş.. :nazar::nazar:ayy yerim ben prensesi cnmm benim yaa.. :asigim:

X